CAPTCHA w odstawkę?

Z pewnością każdy z nas denerwował się próbując rozwikłać ciągi liter wygenerowanych przez CAPTCHA. Możliwe, że już w najbliższym czasie ten typ weryfikacji zniknie z użycia na rzecz Minteye.

Minteye zawiera w sobie rozmyty obrazek oraz suwak. Zadaniem użytkownika, który chce zatwierdzić np. komentarz, jest takie przesunięcie suwaka, które doprowadzi do odtworzenia w pełni czytelnego obrazu.

Jak zapewniają twórcy pomysłu, Minteye działa bardzo dobrze zarówno w urządzeniach z touchpadem i muszką jak i w dotykowych tabletach czy smartfonach. Dodatkowo Minteye oferuje wyższy współczynnik konwersji (94 proc.) w stosunku do obowiązującego standardu (76 proc.).

Nowy rodzaj uwierzytelniania jest nastawiony również na zarabianie pieniędzy. Rysunek bądź zdjęcie umieszczone w formularzu może być reklamą. Korzyści z tego typu reklamy istnieją zarówno dla właścicieli witryny jak i reklamodawców. Pierwsi będą mogli osiągać przychody za pojawienie się obrazka-reklamy, reklamodawcy z kolei mogą być pewni, że ich reklama zostanie zauważona.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry