Caravaning- nowy pomysł na spędzanie wakacji

Zbliża się sezon wakacyjny- wielu Polaków zaplanowało już swój wypoczynek. Wszyscy Ci, którzy nadal zastanawiają się jaką formę wczasów wybrać, mają do dyspozycji ciekawe rozwiązanie biura VTrip.pl – popularny w Europie Zachodniej Caravaning.
Korzystając co roku z ofert zorganizowanych wczasów, warto zastanowić się nad nowym sposobem spędzenia wakacji. Wystarczy posiadać prawo jazdy kategorii B oraz chęć i pomysłowość na spędzenie wakacji w zupełnie inny sposób. Dzięki pomocy biura VTrip.pl klienci mają możliwość wynająć nowoczesne, w pełni wyposażone kampery.

Jak donosi Rynek Turystyczny (5/2008) ,,Na zachodzie i południu Europy kamperowanie jest zdecydowanie bardziej popularne i ma dużo dłuższe tradycje niż w Polsce, jest w tej chwili jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu wśród Niemców, Włochów czy Francuzów. Kamper pozwala na zwiedzanie wszystkiego, co mija się po drodze, daje wolność i niezależność.”

Nie trzeba obawiać się o pogorszenie standardu wczasów, gdyż samochody są niezwykle komfortowe i luksusowo urządzone. Poza tym ich niewątpliwą zaletą jest mobilność. Wraz z całą rodziną można dosłownie ,,przenieść swój dom” i cieszyć się swobodą wypoczynku. Nie ma problemu z ograniczonym bagażem, gdyż samochody są niezwykle pojemne.

Turyści mogą podróżować po wielu krajach europejskich m.in.: Włoszech, Francji, Norwegii czy Szwecji, gdzie infrastruktura jest doskonale przystosowana do tego typu turystyki.

VTrip.pl przygotował dla swoich klientów wiele atrakcyjnych dodatków m.in.: ubezpieczenie i opiekę techniczną przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu wakacje stają się bezpieczne i atrakcyjne. Więcej informacji odnaleźć można na stronie   http://www.vtrip.pl/campery-wynajem/.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry