Carpooling.pl – drugie urodziny serwisu

Opublikowano: 1 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Carpooling.pl to jedna z największych platform do organizacji wspólnych przejazdów łączących kierowców i pasażerów. Dziś w serwisie znajduje się ponad 650 tysięcy możliwości przejazdu. W Europie z serwisu korzysta już ponad 3,5 miliona osób.

Z okazji urodzin serwis zorganizował konkurs na najciekawszą historię związaną ze wspólnym przejazdem. Zwycięzca może wygrać smartfona.

Carpooling.pl – drugie urodziny serwisu 1

Dostęp do platformy użytkownicy otrzymują z poziomu przeglądarki internetowej, wersji mobilnej oraz aplikacji na smartfony z systemem Android. W przygotowaniu jest również ulepszona wersja dla posiadaczy iPhone’ów.

W czerwcu 2011 roku serwis uruchomił system rezerwacji miejsc i wystawiania ocen. Dzięki temu kierowca i pasażerowie mogą wzajemnie przejrzeć swoje profile z komentarzami od innych użytkowników i zdecydować, czy chcą ze sobą podróżować.

Sylwester KozakCarpooling.pl – drugie urodziny serwisu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.