Carpooling.pl – drugie urodziny serwisu

Carpooling.pl to jedna z największych platform do organizacji wspólnych przejazdów łączących kierowców i pasażerów. Dziś w serwisie znajduje się ponad 650 tysięcy możliwości przejazdu. W Europie z serwisu korzysta już ponad 3,5 miliona osób.

Z okazji urodzin serwis zorganizował konkurs na najciekawszą historię związaną ze wspólnym przejazdem. Zwycięzca może wygrać smartfona.

Carpooling.pl – drugie urodziny serwisu 1

Dostęp do platformy użytkownicy otrzymują z poziomu przeglądarki internetowej, wersji mobilnej oraz aplikacji na smartfony z systemem Android. W przygotowaniu jest również ulepszona wersja dla posiadaczy iPhone’ów.

W czerwcu 2011 roku serwis uruchomił system rezerwacji miejsc i wystawiania ocen. Dzięki temu kierowca i pasażerowie mogą wzajemnie przejrzeć swoje profile z komentarzami od innych użytkowników i zdecydować, czy chcą ze sobą podróżować.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry