Catalist z Rexoną do matury

Krakowska Agencja Interaktywna CATALIST przygotowała internetową kampanię PR produktów Rexony. Na stronach portalu edukacyjnego Matura.pl powstał serwis informacyjny Rexona.matura.pl. Jego podstawowym celem jest informowanie tegorocznych maturzystów o stresie i sposobach jego zwalczania.

W skład serwisu wchodzą głównie informacje i porady przygotowane przez psychologów, oraz wypowiedzi VIPów, takich jak Magda Stużyńska, Joanna Brodzik czy Waldemar Goszcz. Nie zabrakło także interaktywnej psychozabawy “Sprawdź, jaki z Ciebie luzak”. Całość uzupełniają wyniki badań Pentoru wśród tegorocznych maturzystów, oraz zindywidualizowane porady – osobno dla chłopców i dla dziewczyn.

Dodatkową atrakcją będzie niewątpliwie konkurs dla czytelników serwisu. Można w nim wygrać aż osiemdziesiąt wspaniałych zestawów bidonów na wodę, kulek antystresowych do ściskania oraz oczywiście zestawów antyperspirantów.

Ważnym elementem serwisu jest także umieszczony w nim harmonogram akcji “Matura z Rexoną. Stres pod kontrolą”. Podczas pierwszych dni matur, 9 i 10 maja, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu maturzyści będą mogli pojechać na egzamin dojrzałości Maturalnymi Tramwajami Rexony. Dokładne trasy przejazdu tramwajów oraz rozkłady jazdy można znaleźć właśnie pod adresem Rexona.matura.pl. Tramwaje będą wyraźnie oznaczone logami Rexony oraz portalu Matura.pl. Nie zabraknie w nim atrakcji i wyjątkowej atmosfery.

Akcja Rexona z Maturą odbywa się już po raz drugi. W zeszłym roku zakończyła się dużym sukcesem, promując markę nowych antyperspirantów oraz pomagając maturzystom przygotować się do tego ważnego egzaminu. W konkursie, który był główną atrakcją zeszłorocznej akcji, wzięły udział setki maturzystów. Pięćdziesięciu z nich otrzymało jako nagrody cenne zestawy kosmetyków.

Firma CATALIST jest dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w tworzeniu technologii i promocji internetowej od 1998 roku. Wdrożyła wiele rozwiązań do budowy serwisów korporacyjnych, platform biznesowych oraz promocji w Internecie. Posiada udziały w wielu znanych serwisach, takich jak Matura.pl, Magazyn.pl, DobryHumor.pl czy Sonda.pl.

http://Rexona.matura.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry