Ceneo na Windows Phone 7

Ceneo.pl inwestuje w rozwiązania mobilne, serwis zaprezentował kolejną aplikację – tym razem na Windows Phone 7. To już czwarta aplikacja mobilna największej polskiej porównywarki cen.

 

 

Obecnie na polskim rynku dostępnych jest kilkanaście telefonów opierających się o ten system, jednak współpraca jaką nawiązał Windows z Nokią wskazuje na to, że liczba tego typu urządzeń będzie sukcesywnie wzrastać. Już niedługo na naszym rynku swoją oficjalną premierę będzie miała Nokia Lumia 800, która obecnie we Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech cieszy się dużą popularnością.

To już czwarta aplikacja mobilna największej polskiej porównywarki cen. Jak dotąd Ceneo udostępniło aplikacje mobilne na telefony z systemami operacyjnymi Android, Symbian a także dla użytkowników urządzeń mobilnych Apple. Aplikacja na modele z Windows Phone 7 uzupełnia tę kolekcję. Oprócz Nokii w Windows Phone 7 wyposażone są również wybrane modele telefonów innych popularnych producentów, jak np. HTC, czy Samsunga.

Ceneo na Windows Phone 7 1

Zdaniem Joanny Heine z Ceneo.pl, Windows Phone 7 ma szansę stać jednym z najbardziej popularnych mobilnych systemów operacyjnych: „Mobilną wersję Ceneo na Windows Phone 7 przygotowywaliśmy zanim na polskim rynku otworzono Windows Marketplace. Zdecydowaliśmy się zainwestować w ten system, ponieważ naszym zdaniem jego popularność będzie sukcesywnie wzrastać.”

Ceneo na Windows Phone 7 umożliwia porównywanie cen produktów w sklepach internetowych bezpośrednio w telefonie użytkownika. Obok tradycyjnego wyszukiwania, posiada skaner kodów kreskowych. Oglądane produkty oraz skanowane kody kreskowe automatycznie zapamiętywane są w historii aplikacji, a interesujące produkty użytkownik może dodać do schowka.

„Aplikacja została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej wpisywała się w design i funkcjonalność tego systemu operacyjnego, dlatego na ekranie startowym użytkownik znajdzie charakterystyczne dla Metro UI kafelki, pod które zostały przyporządkowane najważniejsze funkcje aplikacji.” – dodaje Joanna Heine.

Aplikację Ceneo na Windows Phone 7 można pobrać z Windows Marketplace.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry