Centrum Arkadia w Internecie

Opublikowano: 13 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W dniu otwarcia ARKADII – największego w Polsce Centrum Handlowego w Warszawie, ruszył serwis WWW Arkadia.com.pl zrealizowany przez krakowską firmę informatyczną Becomo S.A.

Na stronach serwisu można znaleźć informacje o Arkadii, ofertę handlową z uwzględnieniem promocji i wyprzedaży jaką poprzez centrum handlowe kierują najemcy, oraz wydarzenia i magazyn z najnowszymi informacjami i artykułami.

Aktualizacja serwisem WWW wsparta jest narzędziem do samodzielnej jego redakcji. Redaktor ze strony Arkadii może zarządzać wszystkimi elementami treści serwisu. Ponadto wprowadzona została możliwość zarządzania pewnymi jego elementami poprzez samych najemców. Mogą oni aktualizować część poświęconą promocji i wyprzedażom oraz edytować przeznaczone do ich dyspozycji wizytówki. Wprowadzone przez nich dane są akceptowane przez głównego redaktora serwisu. Ta kontrola ma na celu utrzymanie jedności graficznej serwisu.

Serwis WWW posiada również moduł pozwalającym końcowym użytkownikom serwisu na założenie konta w systemie. Celem tej funkcjonalności jest dostarczenie spersonalizowanych treści według określonych przez internautę preferencji. W przyszłości ta sekcja będzie najmocniej rozwijana.

Współpraca między Centrum Handlowym Arkadia reprezentowanym przez Agencję Reklamową KUC a Becomo S.A. będzie rozwijała się w stronę poszerzania funkcjonalności serwisu oraz dopasowywania jego zawartości do zgłaszanych potrzeb internautów. Stale bowiem monitorowane są wyniki ankiet i wnioski zgłaszane w opiniach umieszczonych na stronie internetowej.

http://www.Arkadia.com.pl

Sylwester KozakCentrum Arkadia w Internecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.