Centrum Informacji o domenach .EU

Opublikowano: 8 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Celem serwisu Centrum Informacji o domenach .EU jest dostarczenie wszystkim świeżych i rzetelnych wiadomości dotyczących procesu jej rejestracji. Główną zaletą serwisu są aktualizowane na bieżąco informacje oraz nieustanny monitoring wiadomości pojawiających się w pozostałych mediach.

Korzystając z niego, można liczyć na stworzone w oparciu o informacje pochodzące z European Registry of Internet Domain Names (EURIDu) rzetelne i sprawdzone informacje. Na jego stronach będzie można znaleźć analizę krajowego rynku rejestratorów, jak również zaspokoić swą ciekawość przez kontakt z ekspertem rynku domen europejskich. Na stronie centrum prowadzone będzie profesjonalne doradztwo dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnej domeny .eu.

http://www.centrumeu.pl

Sylwester KozakCentrum Informacji o domenach .EU

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.