Centrum Internetowej Rozrywki- grajmy.com

Firma APN Promise uruchomiła serwis www.grajmy.com umożliwiający gry sieciowe poprzez sieć Internet. Jest to pierwszy w Polsce serwis tego typu i zarazem jeden z nielicznych na świecie. Jedną z zalet serwisu są niewielkie wymagania sprzętowe.

Wraz ze wzrostem popularności gier sieciowych, liczba osób grających rośnie nie tylko wśród młodych. Również dorośli często wykorzystują do zabawy sieci komputerowe tworzone w obrębie osiedli, bloków mieszkalnych, czy nawet komputerowe sieci korporacyjne.
Jednak grupa najbardziej zainteresowana popularnymi „sieciówkami” – dzieci i młodzież – miała dotychczas ograniczony dostęp do sieci umożliwiających gry dla wielu użytkowników. Ich komputery nie zawsze są bowiem połączone w sieć.

Firma APN Promise stworzyła serwis, dzięki któremu gry sieciowe będą teraz łatwo dostępne poprzez sieć Internet.

Jedną z głównych zalet nowego serwisu są niewielkie wymagania sprzętowe. Każdy z użytkowników musi ściągnąć do swojego komputera i zainstalować niewielka aplikację – APN NetGamer (200 kB), która pozwala na korzystanie z serwisu oraz pakiet niezbędnych bibliotek systemowych. Aplikacja dostępna jest na stronach internetowych serwisu.

Do grania za pośrednictwem serwisu Grajmy.com nie jest wymagana duża przepustowość łącz internetowych. Serwis działa bez najmniejszych usterek, nawet przy połączeniu modemowym.

Ilość użytkowników serwisu nie jest ograniczona. APN Promise udostępnia szeroką paletę gier obsługiwanych przez serwis. Oecnie dostępnych jest ponad 20 gier, m.in. Age of Empires, Flight Simulator 2002, MechWarrior 4, Medal of Honor, Operation Flashpoint, a kolejne gry będą dodawane w miarę pojawiania się nowych tytułów na rynku.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Każdy użytkownik musi jedynie założyć konto, które zawiera informację o pseudonimie użytkownika oraz jego adres e-mail.

Dodatkowo serwis wyposażony jest w forum dyskusyjne, gdzie użytkownicy przedstawiają swoje sugestie dotyczące serwisu oraz proponują nowe gry do dołączenia, a także w funkcję CHAT, gdzie można rozmawiać na bieżąco.

http://www.grajmy.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top