Certyfikat ABW dla szkolenia z polityki bezpieczeństwa w Compendium

Compendium – Centrum Edukacyjne specjalizujące się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego uzyskało Certyfikat Autoryzacji Jednostki Certyfikującej Departamentu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DBTI ABW) dla jednego ze swoich autorskich szkoleń.

DBTI ABW na podstawie przeprowadzonego audytu rekomenduje szkolenie Compendium ‘Projektowanie i implementacja polityki bezpieczeństwa zgodnej z normą PN-ISO/IEC 17799:2003’ jako szkolenie podstawowe dla administratorów systemów i inspektorów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Certyfikowane przez DBTI ABW szkolenie porusza aspekty ochrony informacji w przedsiębiorstwach. Ponadto obejmuje także praktyczne warsztaty, podczas których uczestnicy zapoznają się z zagrożeniami i skutecznymi sposobami ochrony zasobów sieciowych. Szeroki program szkolenia obejmuje m.in.:

Organizację systemów bezpieczeństwa

Zarządzanie zasobami

Zarządzanie ciągłością procesów biznesowych

Planowanie, eksploatacja i utrzymanie systemów informatycznych

Konfigurację systemów operacyjnych pod kątem bezpieczeństwa

Szyfrowanie informacji.

Pozytywnie oceniono zarówno program szkolenia, jak i poziom przekazywanej wiedzy. Uznanie zyskała także jego przydatność w procesie szkoleń specjalistycznych prowadzonych przez DBTI ABW na podstawie przepisów o ochronie informacji niejawnych. Dodatkowo potwierdzono przygotowanie merytoryczne wykładowców, warunki lokalowe, a także wyposażenie sal szkoleniowych.

http://www.compendium.pl/szkolenie_pb.php

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry