Certyfikat ABW dla szkolenia z polityki bezpieczeństwa w Compendium

Opublikowano: 10 lutego 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Compendium – Centrum Edukacyjne specjalizujące się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego uzyskało Certyfikat Autoryzacji Jednostki Certyfikującej Departamentu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DBTI ABW) dla jednego ze swoich autorskich szkoleń.

DBTI ABW na podstawie przeprowadzonego audytu rekomenduje szkolenie Compendium ‚Projektowanie i implementacja polityki bezpieczeństwa zgodnej z normą PN-ISO/IEC 17799:2003’ jako szkolenie podstawowe dla administratorów systemów i inspektorów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Certyfikowane przez DBTI ABW szkolenie porusza aspekty ochrony informacji w przedsiębiorstwach. Ponadto obejmuje także praktyczne warsztaty, podczas których uczestnicy zapoznają się z zagrożeniami i skutecznymi sposobami ochrony zasobów sieciowych. Szeroki program szkolenia obejmuje m.in.:

Organizację systemów bezpieczeństwa

Zarządzanie zasobami

Zarządzanie ciągłością procesów biznesowych

Planowanie, eksploatacja i utrzymanie systemów informatycznych

Konfigurację systemów operacyjnych pod kątem bezpieczeństwa

Szyfrowanie informacji.

Pozytywnie oceniono zarówno program szkolenia, jak i poziom przekazywanej wiedzy. Uznanie zyskała także jego przydatność w procesie szkoleń specjalistycznych prowadzonych przez DBTI ABW na podstawie przepisów o ochronie informacji niejawnych. Dodatkowo potwierdzono przygotowanie merytoryczne wykładowców, warunki lokalowe, a także wyposażenie sal szkoleniowych.

http://www.compendium.pl/szkolenie_pb.php

Sylwester KozakCertyfikat ABW dla szkolenia z polityki bezpieczeństwa w Compendium

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.