Certyfikat Dealavo dla najlepszych sklepów

Opublikowano: 7 stycznia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Certyfikat Dobrych Cen Dealavo to nowe wyróżnienie dla sklepów internetowych na naszym rynku. Przyznawane jest sklepom oferującym wysoką jakość towarów, konkurencyjne ceny i nowoczesne rozwiązania w prowadzeniu biznesu.

certyfikat1Certyfikat wprowadziliśmy po to, żeby docenić starania niektórych firm w dążeniu do modelu Inteligencji Cenowej. W krajach gdzie e-commerce jest jeszcze bardziej rozwinięty, narzędzia do monitoringu cen są już standardem – powiedział Marek Niedźwiedź, Dyrektor Projektu Dealavo w CodiLime.

Wprowadzenie Certyfikatu Dobrych Cen Dealavo wpisuje się w misję firmy CodiLime, twórcy Dealavo. W roku 2014 ambicją Dealavo jest znacznie poszerzenie wiedzy o modelu Inteligencji Cenowej i zapotrzebowaniu na nowoczesne narzędzia informatyczne w prowadzeniu biznesu w Internecie.

Sylwester KozakCertyfikat Dealavo dla najlepszych sklepów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.