Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Domeny.pl

W grudniu 2010 r. firma hostingowa Domeny.pl sp. z o.o. otrzymała „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej”, nadawany przez Dun & Bradstreet Poland.

Wyróżnienie przyznawane jest firmom o najwyższej ocenie stabilności i wiarygodności. Ocena ta wystawiana jest przez specjalistów Dun & Bradstreet na podstawie: analizy moralności  płatniczej według programu DunTrade, analizy wskaźników finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

– Przyznany Certyfikat jest potwierdzeniem wieloletniej strategii, polegającej na równoczesnym dbaniu o jakość i innowacyjność usług oraz podnoszeniu wiarygodności biznesowej naszej firmy – mówi Arkadiusz Szczurowski, Prezes Zarządu Domeny.pl.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Domeny.pl 1

Aby znaleźć się w gronie uhonorowanych, firma musi spełniać ściśle określone kryteria, dając jednocześnie gwarancję wysokiego poziomu rentowności, zdolności i płynności finansowej. Nadanie „Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej” stanowi sygnał, że firma nim wyróżniona jest zaufanym podmiotem do współpracy.

Domeny.pl była jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Dzisiaj jest jednym z największych krajowych dostawców usług internetowych. Działalność rozpoczęła w 1997 roku od rejestracji domen i obsługi serwerów wirtualnych. Teraz oferuje wiele dodatkowych usług związanych m.in. z: bezpieczeństwem w Internecie (Certyfikaty SSL), e-biznesem (wycena domen, odzyskiwanie domen, Znaki Towarowe). W 2005 roku Domeny.pl była pierwszym w Polsce akredytowanym rejestratorem domen Unii Europejskiej (.eu). Jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz bezpośrednim partnerem NASK.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry