CES 2008: Nowe odtwarzacze MP3 z serii ZEN

Firma Creative przedstawiła dwa nowe odtwarzacze MP3 ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami. ZEN Stone będzie dostępny w wersjach o pojemności 1GB i 2GB; ZEN Stone Plus z ekranem, radiem FM, dyktafonem, zegarem / stoperem i korektorem barwy będzie dostępny w wersjach o pojemności 2GB i 4GB.
Odtwarzacze ZEN Stone i ZEN Stone Plus 2GB z wbudowanymi głośnikami mieszczą do 1000 utworów (czterominutowe utwory w formacie WMA  64kbps.). Oprócz formatów MP3 i WMA, urządzenia obsługują pliki Audible, w których dostępne są dźwiękowe wersje książek. Ponadto, odtwarzacz ZEN Stone Plus obsługuje niechronione pliki AAC (w tym z iTunes Plus). Nowe odtwarzacze ZEN Stone wyróżniają się zaokrąglonym i wyprofilowanym kształtem naturalnie pasującym do dłoni. Dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach: eleganckiej matowej czerni, granatowym, różowym i szampańskim. W zestawie znajduje się przezroczyste gumowe etui z klipsem. Można dokupić także sportowy pasek na ramię i kółko do kluczy z miniaturowym etui na odtwarzacz, które zamienia odtwarzacz w grający brelok do kluczy.

CES 2008: Nowe odtwarzacze MP3 z serii ZEN 1

“Odtwarzacze ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami uwalniają słuchaczy od słuchawek,” powiedział Sim Wong Hoo, prezes zarządu i dyrektor generalny Creative. „Pozwalają cieszyć się muzyką na spacerze lub w grupie, nie izolując od towarzystwa i otoczenia. Trudno uwierzyć, że tak niewiarygodnie małe odtwarzacze mogą być wyposażone w głośnik o tak doskonałym brzmieniu, który pozwala słuchać muzyki wraz z przyjaciółmi bez podłączania słuchawek.”

Wgrywanie muzyki do odtwarzaczy ZEN Stone i ZEN Stone Plus jest łatwe. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki muzyczne do odtwarzacza i nacisnąć ‘Play’. Urządzenie gra do 20 godzin na jednym ładowaniu wbudowanego akumulatora. Wgrywanie muzyki nie wymaga oprogramowania. Odtwarzacz posiada również gniazdo do podłączenia słuchawek.

CES 2008: Nowe odtwarzacze MP3 z serii ZEN 2

Odtwarzacze Creative ZEN Stone i ZEN Stone Plus z wbudowanymi głośnikami będą dostępne na rynku polskim pod koniec stycznia w cenach:
ZEN Stone 1 GB – 139 PLN
ZEN Stone 2 GB – 189 PLN
ZEN Stone Plus 2GB – 229 PLN
ZEN Stone Plus 4GB – 299 PLN

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry