Cezar Śląskiego Biznesu dla BPSC

Opublikowano: 9 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma BPSC SA, producent systemu wspomagającego zarządzanie Impuls BPSC, otrzymała statuetkę Cezara Śląskiego Biznesu. To prestiżowe wyróżnienie Business Centre Club przyznawane jest co roku najlepszym śląskim przedsiębiorstwom. Kapituła konkursu nagrodziła BPSC nie tylko za dobre wyniki finansowe, ale także za wysoką jakość i nowoczesność produktów oraz działalność inwestycyjną.

W tym roku o statuetki Cezarów i Diamentów Śląskiego Biznesu starało się ponad 50 firm należących do katowickiej i częstochowskiej loży Business Centre Club. Nominacje do nagród otrzymało 12 firm. Statuetki wręczono tradycyjnie podczas Śląskiej Gali BCC.

BPSC otrzymało nagrodę w konkursie BCC po raz pierwszy. Firmy, które w ubiegłych latach wyróżniono Cezarami i które utrzymały dobrą pozycję rynkową nagrodzono Diamentami.
Wyniki pierwszego półrocza wskazują, że w przyszłym roku również BPSC ma szansę na Diament. Liczba firm korzystających z systemu Impuls BPSC wzrosła tym samym do 109.

http://www.bpsc.com.pl

Sylwester KozakCezar Śląskiego Biznesu dla BPSC

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.