CHIP TOP 10 znowu działa

28 grudnia 2001 roku, czyli w niespełna 4 tygodnie po ponownym uruchomieniu najbardziej prestiżowego wortalu teleinformatycznego, CHIP Online (http://www.chip.pl/) znów otrzymał moduł należący do podserwisu CHIPLab. Jest nim zmodernizowany, nieustający ranking Top 10 (http://topten.chip.pl/), będący interaktywną aplikacją, za pośrednictwem której internauci mogą dokonywać porównań sprzętu komputerowego zgodnie ze swoimi preferencjami.

W 17 kategoriach (m.in. procesory, karty graficzne, dyski twarde) zgromadzono setki urządzeń, które można dowolnie sortować według wybranych parametrów, współczynników POWER i ECONO oraz ceny. Co najważniejsze, możliwe jest też przypisywanie przez użytkownika odmiennych (niż zaproponowane przez redakcję) wag parametrom, według których przetestowano produkty.

Jednolite procedury i identyczne platformy testowe, stosowane przez CHIPLab, powodują, że możliwe jest porównywanie urządzeń przetestowanych przez laboratorium CHIP-a kilka miesięcy temu i obecnie.

Przypomnijmy, że ranking Top 10 publikowany jest na łamach Magazynu komputerowego CHIP od grudnia 1997 roku.

http://www.chip.pl
http://topten.chip.pl/

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry