CHIP TOP 10 znowu działa

Opublikowano: 2 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

28 grudnia 2001 roku, czyli w niespełna 4 tygodnie po ponownym uruchomieniu najbardziej prestiżowego wortalu teleinformatycznego, CHIP Online (http://www.chip.pl/) znów otrzymał moduł należący do podserwisu CHIPLab. Jest nim zmodernizowany, nieustający ranking Top 10 (http://topten.chip.pl/), będący interaktywną aplikacją, za pośrednictwem której internauci mogą dokonywać porównań sprzętu komputerowego zgodnie ze swoimi preferencjami.

W 17 kategoriach (m.in. procesory, karty graficzne, dyski twarde) zgromadzono setki urządzeń, które można dowolnie sortować według wybranych parametrów, współczynników POWER i ECONO oraz ceny. Co najważniejsze, możliwe jest też przypisywanie przez użytkownika odmiennych (niż zaproponowane przez redakcję) wag parametrom, według których przetestowano produkty.

Jednolite procedury i identyczne platformy testowe, stosowane przez CHIPLab, powodują, że możliwe jest porównywanie urządzeń przetestowanych przez laboratorium CHIP-a kilka miesięcy temu i obecnie.

Przypomnijmy, że ranking Top 10 publikowany jest na łamach Magazynu komputerowego CHIP od grudnia 1997 roku.

http://www.chip.pl
http://topten.chip.pl/

Sylwester KozakCHIP TOP 10 znowu działa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.