Cineman VOD: nowa aplikacja „wideo na żądanie” dla Samsung Smart TV

Na telewizory Samsung Smart TV trafiła kolejna aplikacja video w trybie „on demand”. Aplikacja Cineman VOD powstała w oparciu o funkcjonalności platformy video InsysPlay. Wdrożeniem aplikacji zajęła się firma Insys. 

Cineman VODAplikacja Cineman VOD na Smart TV to biblioteka ponad 600 filmów z różnych kategorii tematycznych. Są wśród nich najlepsze hollywoodzkie produkcje, kinowe hity i nowości. Wszystkie filmowe pozycje pochodzą z legalnych źródeł i są zabezpieczone przed kopiowaniem systemem Microsoft PlayReady DRM. Aktualnie, ponad 200 filmów w Cineman VOD można obejrzeć w jakości HD.

Cineman VOD na Smart TV ma być przyjazny, prosty w nawigacji i zrozumiały dla widza. W tym celu Insys stworzył nowy, dedykowany platformie telewizyjnej projekt graficzny. W porównaniu do wersji webowej, layout został przyciemniony i dostosowany do domowego odbioru treści. Jasnoszare tło zastąpiono grafitem z podświetleniem, zmieniono czcionki i rozmiary miniatur.

Ponadto, w aplikacji Cinemana na Smart TV zintegrowano proces rejestracji z portalem cineman.pl. Użytkownik raz zakładając konto, może kupować filmy na obu platformach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry