Citrix ma nowego przedstawiciela

Opublikowano: 28 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Citrix Systems, światowy lider w dziedzinie oprogramowania i usług dla serwerów aplikacji oraz oprogramowania dla portali, poinformowała, że Volker Schmeisser 1 lutego 2002 roku objął stanowisko Regional Sales Managera na obszar Europy Wschodniej.

Volker Schmeisser odpowiada za wszelkie działania związane ze sprzedażą na terenie Europy Wschodniej. Do jego obowiązków należeć będzie między innymi rozszerzanie oraz wspieranie sieci partnerów firmy Citrix (CSN) a także opieka nad klientami, szczególnie w sektorze publicznym.

Volker Schmeisser ma ponad 21-letnie doświadczenie w pracy w branży IT, od wielu lat zajmuje się sprzedażą i marketingiem zarówno w Niemczech jak i krajach Europy Wschodniej. Wcześniej pracował między innymi w firmach: TopLog, Persona oraz Ilion. Volker Schmeisser studiował na Uniwersytecie we Wrocławiu, gdzie otrzymał tytuł magistra na Wydziale Matematyki.

„Rynek europejski znajduje się obecnie w niezwykle istotnym miejscu pod względem rozwoju. Kolejne państwa, między innymi Polska ubiegają się o członkostwo w Unii Europejskiej. W tych okolicznościach Polska staje się dla firmy Citrix rynkiem przyszłościowym”, powiedział Volker Schmeisser, Regional Sales Manager na region Europy Wschodniej firmy Citrix.

http://www.citrix.de

Sylwester KozakCitrix ma nowego przedstawiciela

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.