Citrix Systems organizuje konferencję Solution Summit w Czechach

Citrix Systems, Inc. (Nasdaq: CTXS), światowy dostawca rozwiązań i usług do tworzenia wirtualnych miejsc pracy, zorganizuje 18 czerwca w Czechach wspólnie ze swoim lokalnym dystrybutorem, firmą Softtronik konferencję Solution Summit. Celem konferencji jest rekrutacja nowych członków programu partnerskiego Citrix Solution Network oraz autoryzacja na kolejny rok firm uczestniczących już w programie. Podczas konferencji zostanie również przeprowadzone szkolenie z zakresu rozwiązań informatycznych opartych na serwerze i kierunków przyszłego rozwoju tej dziedziny.

“Wizja Citrixa polega na uproszczeniu dostępu do informacji do poziomu zwykłej rozmowy telefonicznej. Dzięki naszym nowym wirtualnym miejscom pracy udało nam się zrobić kolejny poważny krok na przód, zbliżający nas do realizacji tej wizji.”, powiedział Klaus Scheibe, director Marketing Central Europe firmy Citrix.

Konferencja Solution Summit odbędzie się w miejscowości Lísek Bystrice nad Pernstejnem, w pobliżu Novego Mesta. Weźmie w niej udział około 60 uczestników, reprezentujących niemal wszystkie segmenty rynku i przemysłu w Czechach i na Słowacji. Wśród nich znajduje się również firma OrBIT, jeden z 12 Platynowych Partnerów firmy Citrix w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

W skład rozwiązań biznesowych wchodzą:
– Rozwiązania firmy Citrix do wdrażania aplikacji, które sprawiają, że aplikacje działają w trybie online w ciągu kilku dni a nie miesięcy. Rozwiązania te znacznie redukują również koszty zarządzania aplikacjami.
– Rozwiązania firmy Citrix dla mobilności pracowników, które pozwalają na mobilnym pracownikom dostać się do zasobów przedsiębiorstwa przy pomocy dowolnego rodzaju połączenia – od bezprzewodowego po internetowe – z domu, hotelu lub magazynu.
– Rozwiązania firmy Citrix dla zdalnego łączenia się z biurem, które szybko, sprawnie i oszczędnie dostarczają aplikacje i usługi IT do zdalnych biur.
– Rozwiązania firmy Citrix zapewniające kontynuację procesów biznesowych, które gwarantują niczym niezakłóconą dostępność aplikacji i usług w każdych warunkach.

Lista klientów korporacyjnych firmy Citrix obejmuje 100 procent firm z listy Fortune 100, 95 procent przedsiębiorstw z listy Fortune 500 oraz 70 procent z listy Financial Times FT 500. Klientami firmy Citrix są między innymi takie przedsiębiorstwa, jak: Shell, Emerson, Centura Health, Virgin Megastores, Skanska, Bank of East Asia oraz Credit Suisse.

http://www.citrix.de

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry