Citrix Systems przedstawia nową aplikację portalową

Firma Citrix Systems, światowy lider w dziedzinie oprogramowania i usług dla serwerów aplikacji oraz oprogramowania dla portali przedstawi na targach CeBIT 2002 oprogramowanie portalowe o nazwie kodowej Projekt „South Beach,”. Nowy produkt umożliwi klientom szybki i prosty dostęp do aplikacji internetowych oraz ich zawartości. Klienci uzyskają również dostęp do aplikacji Windows, UNIX a także zasobów informacji w korporacji przez spersonalizowany interfejs użytkownika w postaci przeglądarki internetowej.

Projekt South Beach łączy interfejs w postaci przeglądarki internetowej z usługami zarządzania typu back-end, umożliwiając pracę aplikacji w różnych systemach operacyjnych, niezależnie od lokalizacji geograficznej, w której znajduje się użytkownik. Użytkownik może bezpiecznie dostać się do swoich zasobów z jednego miejsca. Nowy produkt współdziała ze sprawdzonymi produktami aplikacji serwerowych Citrix MetaFrame.

Wraz z przedstawieniem projektu South Beach, firma Citrix zaanonsuje nową koncepcję portali korporacyjnych. Dostęp do portalu ułatwia zarządzanie i dystrybucję aplikacji oraz informacji do użytkowników, gromadzenie aplikacji wraz z zawartością, które znajdują się w różnych systemach i bazach danych w i poza przedsiębiorstwem – bez konieczności dokonywania zmian w systemie i ponoszenia dodatkowych kosztów. Korzystając z technologii South Beach, klienci firmy Citrix stworzą środowisko pracy pozwalające na nieograniczoną komunikację i zwiększenie produktywności w przedsiębiorstwach.

„Żyjemy w świecie, w którym środowiska naszych klientów stają się coraz bardziej zróżnicowane – łączą aplikacje internetowe z systemami Windows, UNIX oraz mainframe,” skomentował Stefan Sjöström, Wiceprezes na region EMEA, Citrix Systems. „Misją firmy Citrix jest integrowanie tych środowisk w jedno wirtualne miejsce pracy, do którego użytkownicy maja dostęp w domu, biurze, na lotnisku lub w dowolnym innym miejscu, w którym akurat się znajdą. Produkt South Beach firmy Citrix umożliwiający dostęp do portali pozwoli przedsiębiorstwom łatwo i oszczędnie integrować ich aplikacje typu klient/serwer oraz internetowe, pomoże również zapewnić nieprzerwaną pracę systemu, nawet gdy klienci zdecydują się wprowadzić nowe serwisy internetowe. Jednocześnie pozwoli użytkownikom korzystać ze wszystkich zasobów z jednego miejsca.”

Aby spełnić wszystkie wymogi swoich klientów, firma Citrix zawarła (lub zawrze w najbliższej przyszłości) porozumienie z największymi producentami aplikacji internetowych oraz dostawcami zasobów internetowych, które uzupełnią lub rozszerzą funkcjonalność produktu South Beach. Oferty takich partnerów, jak: Documentum, Screaming Media, Business Objects, eRoom Technologies, Interwoven oraz Bantu trafią do klientów wraz z kolekcją Content Delivery Agents.
Produkt South Beach integruje również serwer aplikacji Citrix MetaFrame. Integracja z MetaFrame pozwoli przedsiębiorstwom zapewnić użytkownikom bezpieczny dostęp przez Internet do tysięcy aplikacji Windows oraz UNIX, takich, jak: Microsoft Office Suite, SAP, PeopleSoft, Oracle, Siebel oraz JD Edwards.

http://www.citrix.de

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top