Citrix zwiększa możliwości Platformy Dostępowej, dzięki przejęciu firmy Reflectent Software

Firma Citrix Systems, Inc. światowy lider w dziedzinie rozwiązań infrastruktury dostępowej, przejęła Reflectent Software, Inc., dostawcę rozwiązań do monitorowania wydajności aplikacji klient-serwer, sieciowych oraz desktopowych u użytkownika końcowego.

Dzięki temu przejęciu, Citrix kontynuuje strategię zdobywania kolejnych rynków Infrastruktury Dostępowej. Rozwiązania firmy Reflectent™, lidera rozwiązań do monitorowania wydajności aplikacji, są częścią większego rynku rozwiązań Zarządzania Dostępowego, dopełniającego produkty zarządzania systemem, urządzeniami (komponentami) i procedurami w ramach przedsiębiorstwa. Produkty do Zarządzania Dostępowego skupiają się na obszarze pomiędzy ekranem użytkownika a centrum danych – wraz z rozwiązaniami umożliwiającymi obserwowanie, analizowanie i kontrolę dostępu na poziomie użytkownika.

Platforma Dostępowa Citrix jest architekturą typu end-to-end, umożliwiającą zarządzanie bezpiecznym dostępem do aplikacji i informacji na żądanie. Platforma Dostępowa Citrix pozwala dostarczać bezpieczny, łatwy, natychmiastowy i wydajny w zarządzaniu dostęp do dowolnych aplikacji dla użytkowników w każdej lokacji, zapewniając najwyższą wydajność i bezpieczeństwo oraz najniższe koszty. Platforma Dostępowa Citrix łączy użytkowników i informacje, których potrzebują do wykonywania swoich obowiązków.

Technologie firmy Reflectent do Zarządzania Dostępem pomagają zarządzać, monitorować, analizować i  kontrolować wszystkie obszary dostępu do aplikacji, ułatwiając podejmowanie decyzji biznesowych w zakresie konsolidacji i wycofywania aplikacji, planowania dostępnej pojemności czy zawierania umów serwisowych w ramach rozwiązań Citrix. Te informacje biznesowe przynoszą natychmiastową korzyść dla klientów, dostarczających aplikacje sieciowe poprzez Citrix® NetScaler®, a także dla tych, którzy dostarczają aplikacje klient-serwer za pośrednictwem Citrix Presentation Server™.

Narzędzia Zarządzania Systemem zapewniają przegląd serwerów i sieci przedsiębiorstwa. Reflectent dopełnia narzędzia do zarządzania systemem, zapewniając wgląd w obszary wydajności i dostępności aplikacji z perspektywy użytkownika końcowego. W rezultacie, użytkownicy zyskują podgląd w czasie rzeczywistym, umożliwiający zarządzanie dostarczaniem, wydajnością i dostępnością najistotniejszych informacji biznesowych. Reflectent umożliwia koncentrację na celach biznesowych, zamiast zarządzaniu systemami i urządzeniami.

„To jest kolejne z serii istotnych przejęć dla Citrix,” powiedział Mark Templeton, Prezes i CEO w firmie Citrix. „Dzięki produktom i doświadczeniu formy Reflectent, poczyniliśmy następny krok w kierunku sprowadzenia usług IT na poziom dostępności, porównywalny z usługami telekomunikacyjnymi, gdzie mamy do czynienia z tonowym wybieraniem numerów, łatwym kontaktem z obsługą oraz ekonomicznym  systemem bilingowym.”

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top