Ciufcia.pl zdobywa coraz większą popularność

Z serwisu edukacyjnego ciufcia.pl korzysta coraz więcej dzieci i rodziców. Stała praca nad jakością, a także dodawanie nowych, interesujących zabaw dla maluchów spowodowała rozwój portalu.

Serwis ciufcia.pl proponuje swoim użytkownikom ponad sto zabaw edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na portalu znajdziemy również Blog, w którym rodzice mogą porozmawiać z psychologami oraz zaczerpnąć pomysły na wspólne spędzenie czasu z dziećmi. Już wkrótce przedszkolaki będą mogły bawić się 30 nowymi grami, również tymi najbardziej oczekiwanymi – językowymi. Dzięki tym pozycjom maluchy będą miały okazje zaprzyjaźnić się z podstawami języka angielskiego.

„Zależy nam na tym, aby nasi mali użytkownicy stale odnajdywali w serwisie coś nowego. We współpracy z psychologami rozwojowymi stopniowo opracowujemy kolejne zabawy, których celem jest nie tylko miłe spędzenie czasu z rodzicem, ale przede wszystkim wszechstronny rozwój poznawczy dzieci. W ten sposób propagujemy ideę nauki poprzez zabawę.” – podkreśla Rafał Han, pomysłodawca serwisu ciufcia.pl.

Dzięki ciufciowym grom dzieci uczą się jak funkcjonuje ludzkie ciało, jak działają i do czego służą sprzęty i urządzenia domowe, odkrywają świat roślin i zwierząt. Poprzez zabawę poznają ludzkie emocje oraz rozwijają kreatywność. Najistotniejszą rolą tych zabaw, jest fakt, że wszystkie aktywności związane z ciufcia.pl dzieci wykonują wspólnie z rodzicem. To dorosły staje się przewodnikiem po odkrywaniu świata i jednocześnie spędza aktywnie czas z dzieckiem. Gry zostały pomyślane i stworzone tak, by dawać rodzicom inspirację do dalszych zabaw z dzieckiem w domu, na spacerze, czy też w trakcie wykonywania codziennych czynności.

www.ciufcia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top