Co ciekawego w programie?

Opublikowano: 26 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Masz już dość żmudnego kartkowania gazety, by sprawdzić bieżący pogram TV? Nie możesz się zdecydować, który film obejrzeć dziś wieczorem? Dzięki nowym funkcjom w serwisie TIWI.pl, dostęp do aktualnego programu telewizyjnego staje się jeszcze prostszy.

Szybkie sprawdzenie bieżącej ramówki TV umożliwia zakładka „Teraz w TIWI”. Dzięki zmianom w serwisie pokazuje ona obecnie nie tylko aktualnie emitowany program w danej stacji, ale także dwa kolejne po nim następujące. W ten sposób łatwiej zaplanować, co warto obejrzeć dziś w telewizji. – mówi Rafał Zalewski, twórca TIWI.pl.

Użytkownikom, lubiącym oceniać programy lub korzystać z rekomendacji innych osób, TIWI.pl oferuje zakładkę „Najwyżej oceniane”. Obecnie została ona wzbogacona o funkcję sortowania wyników, które można podzielić według oceny, godziny emisji, tytułu programu czy nazwy stacji. Dzięki temu telewidz może szybko sprawdzić, jakie najbardziej wartościowe i atrakcyjne programy będą emitowane w najbliższym czasie.

Zmiany w serwisie podyktowane są także rosnącą liczbą zarówno zarejestrowanych użytkowników, jak i odwiedzających. TIWI.pl jest dostosowywane do ich oczekiwań i sugestii. Stale się rozwijamy i już planujemy wprowadzenie nowych funkcji, aby korzystanie z serwisu było jeszcze wygodniejsze. – dodaje Rafał Zalewski.

Tomasz UchańskiCo ciekawego w programie?

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski