Co ciekawego w programie?

Masz już dość żmudnego kartkowania gazety, by sprawdzić bieżący pogram TV? Nie możesz się zdecydować, który film obejrzeć dziś wieczorem? Dzięki nowym funkcjom w serwisie TIWI.pl, dostęp do aktualnego programu telewizyjnego staje się jeszcze prostszy.

Szybkie sprawdzenie bieżącej ramówki TV umożliwia zakładka „Teraz w TIWI”. Dzięki zmianom w serwisie pokazuje ona obecnie nie tylko aktualnie emitowany program w danej stacji, ale także dwa kolejne po nim następujące. W ten sposób łatwiej zaplanować, co warto obejrzeć dziś w telewizji. – mówi Rafał Zalewski, twórca TIWI.pl.

Użytkownikom, lubiącym oceniać programy lub korzystać z rekomendacji innych osób, TIWI.pl oferuje zakładkę „Najwyżej oceniane”. Obecnie została ona wzbogacona o funkcję sortowania wyników, które można podzielić według oceny, godziny emisji, tytułu programu czy nazwy stacji. Dzięki temu telewidz może szybko sprawdzić, jakie najbardziej wartościowe i atrakcyjne programy będą emitowane w najbliższym czasie.

Zmiany w serwisie podyktowane są także rosnącą liczbą zarówno zarejestrowanych użytkowników, jak i odwiedzających. TIWI.pl jest dostosowywane do ich oczekiwań i sugestii. Stale się rozwijamy i już planujemy wprowadzenie nowych funkcji, aby korzystanie z serwisu było jeszcze wygodniejsze. – dodaje Rafał Zalewski.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry