Co kupić ? Sprawdź w nowym serwisie Onet.pl

Z myślą o wygodzie i komforcie wszystkich konsumentów Onet.pl uruchomił nowy serwis – cokupic.onet.pl pomoże w zakupach: ułatwi wybór i podjęcie decyzji o kupnie produktu, dzięki możliwości porównania go z innymi, konkurencyjnymi artykułami.

W serwisie prezentowany jest sprzęt elektroniczny, artykuły gospodarstwa domowego, samochodowy sprzęt grający oraz aparaty i akcesoria fotograficzne. Dodatkowo zamieszczono adresy sklepów, zarówno internetowych, jak i tradycyjnych, oferujących najkorzystniejsze warunki sprzedaży.

Serwis cokupic.onet.pl łączy cechy vademecum konsumenckiego oraz bazy danych.

Z punktu widzenia użytkownika głównym walorem praktycznym jest opcja porównania wszystkich wybranych artykułów. To właśnie dzięki niej każdy użytkownik może, nie śpiesząc się, bez stresu dokonać wyboru według indywidualnie założonego kryterium. W podjęciu najwłaściwszej decyzji pomagają recenzje i opinie internautów – serwis w założeniu jest także konsumenckim forum.

W czytelny sposób udostępniono dane na temat miejsca zakupu wybranych produktów: zarówno zwykłych placówek handlowych, jak i sklepów internetowych (np. skupionych w Pasażu handlowym Onet.pl). W połączeniu z Pasażem handlowym, gromadzącym ponad 1,3 mln ofert handlowych, serwis Cokupic.onet.pl stanowi największe centrum informacji o produktach i ofertach w polskim internecie.

http://cokupic.onet.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top