Co Mobi ma pod kombinezonem?

Okres wiosenno-letni na rynku telefonii komórkowej to czas wzmożonej aktywności zarówno użytkowników, jak i operatorów. Sieć WPmobi prowadzi obecnie akcję promocyjną NeoWPmobi oraz konkurs Doładowator.
W ramach akcji promocyjnej NeoWPmobi jej uczestnicy otrzymują starter
z limitowanej serii kart. Posiadacze takiej karty dostają m.in. 10 zł na start i większe kwoty gotówkowe za doładowania, a dodatkowo ich numer w sieci WPmobi pozostaje aktywny przez cały rok.

Każdy posiadacz startera NeoWPmobi, a także każdy obecny użytkownik sieci WPmobi może również „doładować się nagrodami”, biorąc udział w konkursie Doładowator. Na najlepszych czeka 3 000 złotych (nagroda główna), Samsung F300 (nagroda specjalna dla najbardziej aktywnego gracza, który doładuje się za największą kwotę), iPody, koszulki WPmobi oraz bonusowe doładowania konta. Wszystkie osoby biorące udział w zabawie nagradzane są gadżetem multimedialnym.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy doładować dowolną kwotą konto WPmobi oraz wykazać się pomysłowością, odpowiadając na pytania dotyczące Mobiego: „Co Mobi ma pod kombinezonem?” oraz „Jaki zorganizuje dla nas FlashMob?”.

WPmobi to pierwszy w Polsce internetowy MVNO. Na rynku działa od sierpnia 2007 r., oferując trzy taryfy: MobiGłos, MobiTekst i MobiTransfer. Jako jedyny z prepaidów umożliwia swoim użytkownikom – przy minimalnej kwocie doładowania (5 zł) – wykonywanie i odbieranie połączeń aż przez 30 dni.

www.wpmobi.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top