Co nowego przyniesie druga seria Fortu Boyard?

Pierwsza seria odcinków programu „Fort Boyard” charakteryzowała się trudnymi zadaniami, wysokimi emocjami oraz szeregiem niespodzianek i zwrotów akcji, jakie napotykali na swojej drodze uczestnicy teleturnieju.

Zmagania drużyn składających się ze znanych osobistości polskiego show-biznesu przyciągały do telewizorów wielu widzów. Zasady nowej serii, która rusza już  7 marca o godzinie 19.05, nie ulegną zmianie, jednak we wszystkich odcinkach telewidzowie zobaczą nowe gwiazdy: Katarzynę Zielińską, Andrzeja Grabowskiego, Olgę Borys, Macieja Kurzajewskiego, Renatę Dancewicz, Karola Strasburgera, Beatę Sadowską, Joannę Jabłczyńską, Piotra Cugowskiego, Mandarynę, Rafała Cieszyńskiego, Jana Wieczorkowskiego, a także Annę Prus.

Już w pierwszym odcinku Katarzyna Zielińska – znana m.in. z takich seriali jak „Barwy Szczęścia” czy „Złotopolscy” – wykonuje dość karkołomne i wymagające fizycznie zadania. Jest to jeszcze jedna gwiazda w forcie, która stawi czoła lękowi wysokości. Katarzyna Zielińska będzie miała w drużynie między innymi góralkę oraz zapaśnika – Andrzeja Deberny, który podejmie się wykonania zadania Excalibur (polegającego na wyciągnięciu miecza z „kamienia”, a następnie przecięciu nim liny, na której zawieszony jest klucz). Czy uda mu się sprawnie wykonać to zadanie? Czy poradzi sobie lepiej od Anety Florczyk z pierwszej edycji?

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top