CodeTwo Public Folders na piątkę

Polska aplikacja do współdzielenia danych w programie Microsoft Outlook otrzymała najwyższą ocenę w portalu TuCows.com. Serwis jest jednym z największych i najbardziej znanych w świecie katalogów z oprogramowaniem.

– Najwyższa nota dla programu CodeTwo Public Folders jest dowodem na to, że oferujemy produkt zgodny z najlepszymi światowymi standardami – mówi Michał Bednarz, właściciel spółki CodeTwo, jedyny w Polsce specjalista z tytułem Microsoft MVP w dziedzinie Microsoft Outlook.

Aplikacje umieszczane w www.TuCows.com recenzowane są przez redakcję serwisu na podstawie kilku ścisłych kryteriów, m.in. użyteczności programu, przyjaznej funkcjonalności, unikalności zastosowanych rozwiązań programistycznych, wsparcia klienta i pomocy technicznej, dokumentacji programu itp. – We wszystkich tych kryteriach nasza aplikacja uzyskała najwyższą notę i zasłużyła na nagrodę: ocenę w postaci pięciu ikonek krówek – podkreśla Michał Bednarz.

Program CodeTwo Public Folders umożliwia współdzielenie w Microsoft Outlook wybranych folderów poczty, kontaktów, kalendarzy, dokumentów Office, zadań z innymi użytkownikami sieci firmowej lub domowej. Rozwiązanie zaprojektowane przez spółkę CodeTwo automatycznie synchronizuje dane pomiędzy programami Microsoft Outlook w czasie rzeczywistym i we wszystkich komputerach podłączonych do sieci.

– Nasz program posiada te same funkcjonalności w zakresie współdzielenia folderów i danych w Outlooku co Exchange Server – wyjaśnia Michał Bednarz. – Dzięki temu CodeTwo Public Folders zastępuje drogi serwer Microsoftu. Jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych firm lub działów przedsiębiorstw, gdzie pracownicy mają podobne obowiązki: biura obsługi klienta, centra wsparcia technicznego, działy księgowości. Aplikacja usprawnia obieg dokumentów, ułatwia podział zadań i wykorzystanie firmowych zasobów.

Jednym z przykładowych zastosowań programu jest możliwość współdzielenia przychodzącej poczty elektronicznej, co jest szczególnie przydatne dla firm przetwarzających zamówienia w oparciu o wiadomości e-mail. Dzięki CodeTwo Public Folders obsługę klientów i transakcji można sprawnie rozdzielać pomiędzy pracownikami, przy czym żaden z nich nie ma problemu z określeniem, na jakim etapie realizacji znajduje się dane zamówienie i przez kogo jest przetwarzane.

– Nasza aplikacja umożliwia również czasowe rezerwowanie publicznego zasobu firmy, np. samochodu służbowego – wyjaśnia Michał Bednarz. – Informacje o dostępności auta będą widoczne dla każdego pracownika, który ma dostęp do współdzielonego kalendarza w Outlooku.

CodeTwo Public Folders usprawnia pracę prezesów spółek. W udostępniony przez szefa kalendarz pracownik sekretariatu może wpisywać nowe spotkania czy wyjazdy służbowe swego zwierzchnika. Wszystkie naniesione zmiany są od razu widoczne dla prezesa, który może je nie tylko śledzić, ale i na bieżąco wprowadzać zmiany czy wpisywać komentarze.

Aplikacja spółki CodeTwo jest również narzędziem do tworzenia firmowej bazy kontaktów i wspólnej książki adresowej. – Używając odpowiednich wspólnych folderów, można w prosty sposób stworzyć firmową bazę dostępną publicznie dla pracowników firmy. W ten sposób nowe dane kontaktowe i adresowe klientów stają się natychmiast dostępne dla wszystkich zatrudnionych w firmie lub jej oddziale – mówi Michał Bednarz.

Wysoka ocena ekspercka w TuCows.com to nie pierwsze prestiżowe wyróżnienie dla CodeTwo Public Folders. W lutym br. aplikacja znalazła się na liście najbardziej znanych w świecie rozszerzeń dla Microsoft Office Outlook w portalu www.MSExchange.org. Wyniki rankingu zostaną ogłoszone już wkrótce. Serwis zajmuje się tematyką związaną z serwerem Microsoft Exchange, w tym także programem Microsoft Outlook jako podstawową i najbardziej rozbudowaną aplikacją kliencką serwera Exchange. Aplikacja została również nagrodzona w ramach programu „Promujemy polskich autorów!” serwisu www.dobreprogramy.pl.

CodeTwo Public Folders w TuCows.com: tutaj

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top