CodiLime będzie porównywać ceny za oceanem

Spółka CodiLime poinformowała o rozpoczęciu współpracy z US Market Access Center, dzięki której wdroży rozwiązania e-commerce na rynku amerykańskim.

Wdrażane oprogramowanie – Monitor Cen Dealavo – pozwala na optymalne ustalanie cen w sklepach internetowych na podstawie cen w sklepach konkurencyjnych.

dealavoWsparcie ze strony US MAC to wielka szansa dla naszej firmy. Głęboko wierzymy, że nasza współpraca z tym wyjątkowym inkubatorem biznesu pozwoli wzmocnić naszą pozycję w Stanach Zjednoczonych. Monitor Cen Dealavo to narzędzie business intelligence, które wypełnia niszę na rynku e-commerce. Przyda się ono z pewnością każdemu sprzedawcy prowadzącemu sklep online. Naszą misją jest pomaganie naszym klientom w rozwoju ich biznesu – powiedział Tomasz Kułakowski, prezes zarządu CodiLime.

US Market Access Center jest inkubatorem biznesu z siedzibą w Dolinie Krzemowej, który działając na zasadzie non-profit, oferuje pomoc rozwijającym się, zagranicznym firmom z branży IT. Wspiera on CodiLime i jeden z jej projektów – porównywarkę cenową Dealavo.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry