CodiLime będzie porównywać ceny za oceanem

Spółka CodiLime poinformowała o rozpoczęciu współpracy z US Market Access Center, dzięki której wdroży rozwiązania e-commerce na rynku amerykańskim.

Wdrażane oprogramowanie – Monitor Cen Dealavo – pozwala na optymalne ustalanie cen w sklepach internetowych na podstawie cen w sklepach konkurencyjnych.

dealavoWsparcie ze strony US MAC to wielka szansa dla naszej firmy. Głęboko wierzymy, że nasza współpraca z tym wyjątkowym inkubatorem biznesu pozwoli wzmocnić naszą pozycję w Stanach Zjednoczonych. Monitor Cen Dealavo to narzędzie business intelligence, które wypełnia niszę na rynku e-commerce. Przyda się ono z pewnością każdemu sprzedawcy prowadzącemu sklep online. Naszą misją jest pomaganie naszym klientom w rozwoju ich biznesu – powiedział Tomasz Kułakowski, prezes zarządu CodiLime.

US Market Access Center jest inkubatorem biznesu z siedzibą w Dolinie Krzemowej, który działając na zasadzie non-profit, oferuje pomoc rozwijającym się, zagranicznym firmom z branży IT. Wspiera on CodiLime i jeden z jej projektów – porównywarkę cenową Dealavo.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry