Com-Media dla Kościoła

Opublikowano: 3 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma Com-Media podjęła się opieki webmasterskiej nad Ekumenicznym Serwisem Informacyjnym Kosciol.pl, biorąc tym samym udział w stworzeniu unikalnego miejsca w polskim internecie.

Pod adresem Kosciol.pl można znaleźć informacje z Polski i świata, artykuły publicystyczne, reportaże i wywiady. Oddzielnym serwisem jest Ekumeniczny Magazyn Teologiczny Semper Reformanda, w ramach którego są publikowane artykuły teologiczne, dotyczące różnych aspektów życia Kościołów chrześcijańskich. W Kosciol.pl znajduje się również bogata baza odnośników do stron chrześcijańskich.

– Chcemy, by nasz serwis i magazyn stal się internetową płaszczyzną porozumienia między chrześcijanami różnych wyznań. Chcemy łączyć katolików, ewangelików, prawosławnych, chrześcijan ewangelicznych, charyzmatyków itd., tak byśmy razem mogli zmierzać ku widocznej jedności – powiedział Tomasz Terlikowski, Redaktor Naczelny Kosciol.pl

– Jednym z celów Kosciol.pl jest pokazanie bogactwa różnych nurtów w chrześcijaństwie. Jest to cel szczególnie mi bliski, dlatego moja firma będzie wspierać ten projekt – twierdzi Joanna Gacka, dyrektor firmy Com-Media

Domenę Kosciol.pl oraz utrzymanie serwisu w sieci sponsoruje firma Kasat Sp. z o.o. z Wrocławia.

http://www.kosciol.pl

Sylwester KozakCom-Media dla Kościoła

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.