COMP SA Partnerem FujitsuSiemens Computers

Opublikowano: 15 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

COMP SA, jeden z największych polskich integratorów, otrzymał tytuł Autoryzowanego Partnera Handlowego „Ekspert” firmy Fujitsu Siemens Computers. Tytuł został przyznany firmie COMP SA przede wszystkim za dotychczasowe działania i osiągnięcia w zakresie sprzedaży serwerów typu RISC.

Status Autoryzowanego Partnera Handlowego „Ekspert” jest kolejnym krokiem mającym na celu umocnienie współpracy między COMP SA i Fujitsu Siemens Computers. Na mocy podpisanego porozumienia firmy będą współdziałały ze sobą także w zakresie sprzedaży serwerów Intel oraz macierzy dyskowych. Umowa umożliwia firmie COMP udział w złożonych projektach informatycznych prowadzonych przez Fujitsu Siemens Computers.

http://www.comp.com.pl

Sylwester KozakCOMP SA Partnerem FujitsuSiemens Computers

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.