COMP SA utajnia Telekomunikację Polską

COMP SA, jeden z wiodących polskich integratorów systemów informatycznych, poinformował o zakończeniu realizacji kompleksowego Systemu Teleinformatycznego dla Kancelarii Tajnych Telekomunikacji Polskiej.

Prace związane z wdrożeniem systemu teleinformatycznego obejmowały przede wszystkim dostawę sprzętu komputerowego, komunikacyjnego i kryptograficznego, a także oprogramowania pozwalającego na tworzenie, przechowywanie i przesyłanie dokumentów niejawnych do klauzuli “tajne” włącznie, z zapewnieniem odpowiednich środków ochrony przetwarzania danych. Inżynierowie firmy COMP przeszkolili pracowników oraz administratorów Telekomunikacji Polskiej w zakresie obsługi, administracji i zarządzania systemem oraz jego komponentami.

Wdrożony system zaprojektowany został zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem polskim dla 60 oddziałów na terenie całego kraju oraz centrali Telekomunikacji Polskiej. Jest to pierwszy w Polsce tak duży projekt instalacji przetwarzających informacje niejawne w postaci elektronicznej.

http://www.comp.com.pl
http://www.telekomunikacja.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry