Compendium CE najlepsze w Europie Środkowej i Wschodniej

Compendium Centrum Edukacyjne, podczas tegorocznej konferencji partnerskiej Microsoft Worldwide Partner Conference, zostało uznane za najbardziej innowacyjnego partnera szkoleniowego roku, spośród 225 funkcjonujących w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Jest to pierwsza tego typu nagroda, która została przyznana polskiej firmie w dziedzinie edukacji IT. Dotychczas, żadne z polskich centrów edukacyjnych, nie zostało wyróżnione tytułem „Learning Solutions Innovative Partner of the Year”.

Głównym atutem Compendium CE był program „Terminy gwarantowane”, który umożliwił stabilizację i długofalowy zakres planowania ścieżek edukacyjnych przez uczestników autoryzowanych szkoleń Microsoft.

Wyróżnienie odebrał Bartosz Niepsuj, dyrektor techniczny Compendium CE:
– Bardzo się cieszymy. Ciężko pracowaliśmy i ta nagroda jest uwieńczeniem wysiłku trenerów i wszystkich pracowników Compendium. Najważniejszy jest profesjonalizm, specjalizacja i troska o klienta, miło nam, że Microsoft docenił nasze starania – podkreśla.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry