ComputerLand i SAP- razem

ComputerLand SA i SAP Polska Sp. z o.o. informują, że 19 grudnia 2001 roku firmy podpisały umowę o współpracy. Umowa umożliwia ComputerLandowi pełnoprawne wdrażanie produktów i korzystanie z rynków SAP.

Zgodnie z umową ComputerLand zbuduje wyspecjalizowany zespół konsultantów odpowiedzialnych za wdrożenia rozwiązań firmy SAP. W skład zespołu wejdą doświadczeni programiści, projektanci, wdrożeniowcy i serwisanci oprogramowania SAP.

Zespół zostanie utworzony na podstawie standardów i metodologii SAP, dzięki czemu osiągnie odpowiednią skuteczność, szybkość i najwyższą jakość działań. Pracownicy ComputerLandu będą mieć stały kontakt ze specjalistami SAP Polska, którzy będą konsultować projekty prowadzone przez ComputerLand. Zagwarantuje to najwyższą jakość wdrażanych projektów oraz zapewni poczucie bezpieczeństwa klientom ComputerLandu. Produkty SAP będą dostępne zarówno dla potencjalnych, jak i dla obecnych klientów Spółki. W ofercie ComputerLandu znajdą się wszystkie rozwiązania SAP.

„Zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy z SAP, ponieważ wymagał tego od nas rynek. Wielu naszych klientów pytało o możliwości wdrożenia produktów SAP, ze względu na ich funkcjonalność i kompatybilność z systemami już funkcjonującymi w danej firmie.Nasza umowa to właśnie reakcja na sygnały od naszych obecnych, ale także potencjalnych klientów.
Muszę zdecydowanie podkreślić, że podpisana umowa z SAP w bardzo wyraźny sposób wzbogaca ofertę ComputerLandu.” – powiedział Sławomir Chłoń, prezes zarządzający ComputerLand SA.

„Nawiązanie współpracy z ComputerLandem jest przykładem naszej konsekwencji w realizacji polityki rozwoju rynku SAP w Polsce. Jestem przekonany, że będzie to współpraca korzystna dla obu stron. Doskonałe rozwiązania SAP i skuteczność rynkowa ComputerLandu stwarzają szansę na osiągnięcie skucesu.” – dodał Grzegorz Kozłowski, Prezes Zarządu SAP Polska Sp. z o.o.

http://www.computerland.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top