ComputerLand kupuje spółkę bankową

Opublikowano: 27 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

ComputerLand SA w dniu 20 grudnia 2002 roku podpisał Warunkową Umowę Sprzedaży Udziałów na mocy, której ComputerLand SA nabędzie od Banku Zachodniego WBK SA oraz IB POLSOFT Sp. z o.o. 100% udziałów w firmie Projekty Bankowe POLSOFT Sp. z o.o. z Poznania.

Łączna wartość umowy wynosi 37,78 mln zł (trzydzieści siedem milionów, siedemset osiemdziesiąt tysięcy złotych).

W związku z ww. transakcją ComputerLand stanie się 100% udziałowcem firmy Projekty Bankowe POLSOFT Sp. z o.o.

ComputerLand nabędzie udziały Projekty Bankowe POLSOFT Sp. z o.o. jako długoterminową lokatę kapitałową realizowaną w ramach strategii rozwoju Grupy ComputerLand. Transakcja zostanie sfinansowana ze środków własnych Spółki.

Ponadto w tym samym dniu pomiędzy ComputerLand SA a Bankiem Zachodnim WBK SA została podpisana pięcioletnia Ramowa Umowa o Współpracy na mocy, której firmy ComputerLand S.A. oraz Projekty Bankowe POLSOFT SP. z o.o. , na warunkach określonych w umowie, będą preferowanym przez Bank dostawcą produktów i usług informatycznych w zakresie systemów transakcyjnych, systemów business intelligence, systemów wspierania sprzedaży oraz do obsługi własnej banku. Umowa wchodzi w życie pod warunkiem spełnienia wszystkich warunków opisanych w Warunkowej Umowie Sprzedaży Udziałów Spółki Projekty Bankowe POLSOFT Sp. z o.o.

http://www.computerland.pl

Sylwester KozakComputerLand kupuje spółkę bankową

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.