ComputerLand wdraża rozwiązania SAP w ENEA

Opublikowano: 26 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

ComputerLand rozpoczął wdrożenie systemu mySAP Business Suite w obszarze finansów w Zakładzie Głównym Grupy Energetycznej ENEA SA w Poznaniu. Jest to kolejny etap realizacji projektu zintegrowanego systemu informatycznego w ENEA SA.

Celem przedsięwzięcia jest ujednolicenie systemów informatycznych w obszarze finansów oraz poprawa organizacji i obiegu informacji księgowej w Zakładzie Głównym Grupy ENEA SA w Poznaniu. Obecnie trwają prace realizacyjne w ramach dostawy i wdrożenia kompleksowego systemu rozliczeniowego ZBYT-2000. Ich zakończenie zostało zaplanowane na październik br. Z kolei w listopadzie zostanie zakończone wdrożenie systemu raportowania i controllingu w oparciu o hurtownię SAP BW.

Wdrożenie systemu mySAP Business Suite w obszarze finansów w Zakładzie Głównym Grupy Energetycznej ENEA SA w Poznaniu zostało zaplanowane na 7 miesięcy, tak by Zakład mógł rozpocząć nowy rok księgowy już w nowym systemie.

http://www.computerland.pl

Sylwester KozakComputerLand wdraża rozwiązania SAP w ENEA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.