ComputerLand World Cup 2004

Opublikowano: 15 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Gwiazdy filmu, sportu, mediów oraz przedstawiciele biznesu będą rywalizować w Konkursie Gwiazd podczas tegorocznego „ComputerLand World Cup 2004”. Wystąpią: Tomasz Bednarek, Marek Cichucki, Paweł Deląg, Krzesimir Dębski, Marek Frąckowiak, Iwona Guzowska, Sebastian Kolasiński, Darek Kordek, Piotr Kraśko, Włodzimierz Matuszak, Jagna Marczułajtis, Roman Młodkowski, Andrzej Nejman, Barbara Piwnik, Aleksander Pociej, Wiceprezes GZE Torbjörn Wahlborg oraz Wiceprezes TP S.A. Bertrand Le Guern. Konkurs Gwiazd odbędzie się w sobotę 20 marca, o godz. 14.00, podczas jeździeckich zawodów „ComputerLand World Cup 2004”.

Odbywające się w dniach 19-21 marca 2004 roku na warszawskim Torwarze międzynarodowe zawody CSI-W „ComputerLand World Cup” posiadają rangę Finału Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej. W ramach zawodów przeprowadzonych zostanie 7 konkursów w skokach przez przeszkody oraz 2 konkursy w ujeżdżeniu i 2 w powożeniu, wystąpi około 20 ekip narodowych i ponad 160 koni. Zawodnicy sobotniego Konkursu Gwiazd zapowiadają ostrą rywalizację.

„Bardzo cieszę się, że wezmę udział w tym konkursie. Staram się do niego dobrze przygotować pomimo napiętego planu startów w zawodach snowboardowych. Jeździectwo to moja pasja, która towarzyszy mi od dzieciństwa. Wiosną i latem jazda konna jest dla mnie uzupełnieniem treningu ogólnorozwojowego, jednak najczęściej traktuję ją jako najdoskonalszą formę relaksu” mówi Jagna Kolasińska-Marczułajtis. W konkursach w skokach przez przeszkody startowała kilkukrotnie. Po zakończeniu kariery snowboardzistki chce swoje życie związać właśnie z końmi, być może rozpocznie nawet karierę sportowego jeźdźca.

Zawodnicy będą mieli za zadanie przejechać specjalnie zbudowany na tę okazję parkur. Konkurs zostanie przeprowadzony w trybie pucharowym. Zawodnicy będą rywalizowali w tzw. konkursie szwajcarskim – dwufazowym, w którym prawo bezpośredniego startu do drugiej fazy dostaną tylko ci jeźdźcy, którzy zdołają pokonać pierwszą fazę bezbłędnie. O zwycięstwie zadecyduje dorobek punktowy i najlepszy czas. Zwycięzca otrzyma puchar od sponsora zawodów oraz czek na kwotę 10 tysięcy złotych. Nagroda zostanie przekazana fundacji PEGASUS.

Sylwester KozakComputerLand World Cup 2004

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.