Compuware przystąpił do Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych

Polski oddział Compuware przystąpił do Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych. Celem zaangażowania w prace Stowarzyszenia jest edukacja przedstawicieli branży IT na temat wagi jakości w projektowaniu systemów informatycznych. Stowarzyszenie będzie m.in. wykorzystywać narzędzia Compuware w certyfikacji służącej poświadczeniu wiedzy i umiejętności osób odpowiedzialnych za testowanie oprogramowania.

„Wysoka jakość aplikacji informatycznych oznacza konkretne, finansowe korzyści dla przedsiębiorstw, które używają ich w swej codziennej pracy. Stowarzyszanie Jakości Systemów Informatycznych jest bardzo cenną inicjatywą na polskim rynku informatycznym. Aktywnie uświadamia i edukuje informatyków i biznesmenów o tym, ile realnie mogą zaoszczędzić wybierając oprogramowanie na najwyższym poziomie, dopasowane do ich specyficznych celów biznesowych. To samo robimy my. Liczę, że nasz udział w pracach Stowarzyszenia przyczyni się do dalszego podnoszenia świadomości dotyczącej wagi dbałości o jakość systemów informatycznych”- podsumował Marek Dróżdż z polskiego oddziału Compuware.

„Cenimy sobie tak ważnego partnera wśród firm związanych z SJSI. Współpraca z Compuware oznacza dla Stowarzyszenia dostęp do nowoczesnych technologii związanych z automatyzacją procesu testowego. Ponadto wsparcie Compuware pozwoli na zorganizowanie kolejnych spotkań, seminariów związanych z zapewnieniem wysokiej jakości w projektach informatycznych” – powiedział Wojciech Jaszcz, prezes SJSI.

http://www.compuware.com
http://www.sjsi.org

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top