Compuware wprowadza na rynek nowe produkty z serii DevPartner

Firma Compuware Corporation poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych produktów z serii DevPartner – Compuware DevPartner Fault Simulator i Compuware DevPartner SecurityChecker. Nowe produkty znacznie rozszerzają funkcjonalność serii DevPartner, w zakresie wglądu w sprawy jakości aplikacji. Umożliwiają zespołom projektowym wprowadzanie najlepszych procedur tworzenia oprogramowania wysokiej jakości podczas całego cyklu opracowywania aplikacji.

Compuware DevPartner Fault Simulator 1.0

Program DevPartner Fault Simulator testuje i debuguje obsługujący błędy kod zarówno w formacie macierzystym, jak i zarządzanym przez platformę .NET, nie zakłócając działania aplikacji i środowiska debugowania poprzez bezpieczne umieszczanie w kodzie aplikacji symulowanych błędów. Symulator skłania testowaną aplikację do 'uwierzenia’, że jest w niej błąd, co pozwala monitorować reakcję tej aplikacji bez wywierania wpływu na inne działające aplikacje czy na system operacyjny.

Compuware DevPartner SecurityChecker 1.0

DevPartner SecurityChecker to zaawansowane narzędzie do analizy zabezpieczeń, które pozwala programistom szybko zlokalizować i usunąć luki w zabezpieczeniach aplikacji ASP.NET.

'Te dwa nowe programy stanowią bardzo wartościowe rozszerzenie serii produktów DevPartner’ – powiedział Ken Cowan, specjalista ds. rozwoju produktów z serii DevPartner w firmie Compuware. 'Programy DevPartner Fault Simulator i DevPartner SecurityChecker DevPartner znacznie zwiększają możliwości oferowane przez tę serię, zapewniając producentom oprogramowania osiąganie większych korzyści pod względem jakości i produktywności’.

http://www.compuware.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top