Concept! Polska nawiązuje współpracę z Gauss Interprise

Concept! Polska – warszawski oddział koncernu Concept! AG – podpisał umowę o współpracy w zakresie wdrażania systemów zarządzania treścią i obiegiem dokumentów firmy Gauss Interprise (http://www.gauss.de).

Na mocy porozumienia podpisanego z przedstawicielem Gauss Interprise w Polsce, firmą Content Management Sp. z o.o., Concept! Polska zajmie się doradztwem w zakresie wdrażania technologii VIP (Versatile Internet Platform), która jest jednym z nielicznych, kompleksowych i bezpiecznych rozwiązań bezproblemowo łączących w sobie zarządzanie treściami inter- i intranetowymi, portalami i dokumentami wewnętrznymi przedsiębiorstw. Dzięki zintegrowanym w systemie narzędziom publikacja materiałów na potrzeby sieci wewnętrznych, serwisów WWW oraz archiwizacja dokumentów jest niezwykle prosta, a wielopoziomowy system autoryzacji pozwala na bezpieczne zarządzanie obiegiem informacji w przedsiębiorstwie.
Dostarczane przez Content Management technologie zostaną wzbogacone procesem konsultingowym, realizowanym przez specjalistów Concept! Polska, dzięki czemu klienci otrzymają optymalnie dostosowany do ich potrzeb produkt, a także uzyskają pewność właściwej implementacji rozwiązań.

Porozumienie jest naturalną konsekwencją rozwoju polskiego oddziału Concept! w kierunku przyjętym przez korporację – Concept! AG od 2000 roku jest partnerem biznesowym Gauss Interprise, co zaowocowało wieloma wdrożeniami technologii VIP na terenie Europy (m.in. RWE, Postbank, easy trade).

http://www.concept.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top