ContentMe – nowe narzędzie do content marketingu od Interactions Europe

ContentMe to kompleksowe podejście do realizacji działań w obszarze content marketingu wraz z rozwiązaniem analitycznym oraz automatycznej promocji treści. Agencja działa w ramach struktur Interactions Europe.

Tym co ma wyróżniać ContentMe jest w pełni kompleksowa obsługa, nowe podejście do rozliczania oraz unikalna platforma, która zapewnia pełną automatyzację prowadzonych działań wraz z możliwością analizy i optymalizacji kampanii w czasie rzeczywistym.

contentme

ContentMe stanowi w pełni kompleksową odpowiedź na podstawowe obawy reklamodawców przed zaangażowaniem się w content marketing na szerszą skalę. Nie dość, że wszystkie prowadzone działania możemy już monitorować w czasie rzeczywistym, bez względu na miejsce publikacji treści – to agencje i marketerzy mają możliwość błyskawicznego reagowania na bieżące zainteresowania konsumentów, przez identyfikację najlepiej angażujących treści, a następnie prowadzenie w pełni programatycznej promocji tych treści w kilkunastu różnych kanałach społecznościowych i niespołecznościowych. To potężne narzędzie do automatycznej optymalizacji kosztów dotarcia w content marketingu. – powiedział Paweł Milcarz, partner zarządzający ContentMe.

W ContentMe cały proces optymalizacji rozpoczyna się już na etapie inteligentnej publikacji treści stricte pod kątem precyzyjnego doboru kontekstu, a nie potencjału ruchu organicznego. Dzięki nawiązaniu bliskiej współpracy z amerykańską firmą Simple Reach, ruch na najlepiej angażujących treściach generowany jest w zautomatyzowanym procesie wielokanałowej promocji treści w ściśle zdefiniowanych widowniach.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry