Continental rozdaje bilety na EURO 2008

Bilety na mecze EURO 2008 można wygrać biorąc udział w grach sportowych proponowanych w nowym serwisie internetowym www.ContiFanWorld.com.
Serwis www.ContiFanWorld.com powstał, aby integrować europejskich fanów piłki nożnej. To miejsce, gdzie fani futbolu, nie ruszając się z domu, będą mogli rozgrywać emocjonujące pojedynki na wielu boiskach, z zawodnikami z całego świata. Najlepsi gracze umieszczeni zostaną w comiesięcznym rankingu gry ContiSpeedSocer.

Pojedynek piłkarski na boisku można zamienić w pojedynek na posiadaną wiedzę. ContiQuizDuel to pierwszy quiz, w którym odpowiadając na pytania przeciwnika można strzelić mu gola lub samemu stracić bramkę. Ci zaś, którym marzy się kariera trenera, mogą sprawdzić swoje predyspozycje, odgrywając taktyczny pojedynek ze znajomymi. W grze ContiSoccerChallenge zdobywając punkty za celne strzały, gracze mają szansę odbyć wirtualną podróż przez pięć miast europejskich.

Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia kibicom dostęp, wprost z pulpitu, do najgorętszych informacji o wynikach rozgrywek.

Pojawienie się strony www.ContiFanWorld.com związane jest z faktem sponsorowania przez koncern Continental, Piłkarskich Mistrzostw Europy, rozgrywanych w 2008 roku. Serwis uruchomiony został, aby dać przedsmak emocji, jakie zagorzałym fanom futbolu towarzyszyć będą podczas EURO 2008.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top