Contract Administration klientem MacroSoftu

MacroSoft S.A. podpisał umowę z Contract Administration Sp. z o.o. należącą do grupy TGC. Spółka zajmuje się outsourcingiem usług finansowych i administrowaniem HR. Kontrakt dotyczy wdrożenia oprogramowania SKID z obszaru kadr i płac. Rozwiązanie zostanie wdrożone w wersji dla 60 użytkowników. System będzie służył do obsługi klientów Contract Administration z sektora średnich przedsiębiorstw. Firma obsługuje na terenie Polski przeszło 350 podmiotów gospodarczych.

Zastosowanie najnowszych aplikacji pakietu SKID w wersji 8.10 pozwoli na połączenie baz danych polskich oddziałów firmy.

Po wdrożeniu rozwiązania za pomocą przeglądarki Internetowej z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa klienci firmy będą mieli dostęp on-line do własnych danych. Dodatkowym udogodnieniem będzie wykorzystanie funkcjonalności analitycznych oraz przygotowania on-line niezbędnych raportów dotyczących m.in. kosztów i statusu zatrudnienia, ewidencji nieobecności, imiennych list wynagrodzeń itp.

W pierwszej fazie po wdrożeniu oprogramowanie MacroSoftu będzie zarządzało obszarem kadrowo-płacowym 250 klientów Contract Administration.

http://www.macrosoft.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top