Crossbeam Systems w ofercie COMP SA

Opublikowano: 9 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

COMP SA poinformował o poszerzeniu swojej oferty o produkty firmy Crossbeam Systems, Inc. Dzięki podpisanemu porozumieniu, COMP może proponować klientom między innymi wysoce wydajną, niezawodną i kompletną platformę sprzętową firmy Crossbeam, przygotowaną przede wszystkim do obsługi systemów bezpieczeństwa.

W ofercie COMP-u dostępny jest między innymi produkt Crossbeam X40S dedykowany do użycia przez wielkie korporacje i dostawców usług internetowych. X40S to wysokowydajny przełącznik integrujący technologię równoważenia obciążeń i przełączania, przy wykorzystaniu takich zabezpieczeń, jak: zapory firewall, filtrowanie przesyłanych danych, zabezpieczania przed włamaniami i wykrywanie intruzów oraz oprogramowanie antywirusowe. Urządzenie zbudowane w tej technologii zapewnia wysoką wydajność, m.in. dzięki zastosowaniu procesorów sieciowych, dzięki czemu zmniejsza koszty związane z instalacją i późniejszą eksploatacją platformy sieciowej. Oferuje także dużą ilość portów sieciowych oraz wiele poziomów ochrony systemów przed włamaniami.

Rozwiązania Crossbeam są w pełni redundantne, począwszy od wentylatorów, poprzez moduły aplikacyjne i porty na modułach sieciowych, aż po moduły zarządzające oraz zdublowaną szynę systemową. Zwiększenie redundancji pojedynczego urządzenia jest w tym przypadku możliwe poprzez instalację drugiego identycznego switcha aplikacyjnego i uruchomienie pomiędzy nimi protokołu VRRP (Virtual Router Redundancy Protocol). Dzięki temu – w przypadku awarii jednego z urządzeń – transmisja danych w sposób niemal niezauważalny dla użytkowników jest przekierowywana na inne urządzenie.

http://www.comp.com.pl

Sylwester KozakCrossbeam Systems w ofercie COMP SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.