Crowley buduje system monitorowania

Opublikowano: 29 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Crowley Data Poland, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta Radomia na opracowanie i wdrożenie systemu monitorowania wizyjnego starówki. Na terenie Miasta Kazimierzowskiego w ciągu najbliższego roku zostanie zainstalowanych siedem kamer. Kontrakt operatora uwzględnia także montaż urządzeń do odczytu i rejestracji obrazu w miejskim centrum monitoringu.

Pierwszy etap wdrażania systemu monitoringu na obszarze radomskiego Miasta Kazimierzowskiego – instalacja kamery przy ul. Reja – ma zostać zakończony w październiku. Kolejne kamery zostaną założone w ciągu następnego roku. Projekt budowy systemu wizyjnego stanowi jeden z elementów programu 'Przyjazny Radom' powstałego z inicjatywy władz samorządowych miasta. Obecny system monitoringu wizyjnego Radomia liczy osiemnaście kamer.

'Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do realizacji tego projektu. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu Crowley w przygotowywaniu rozwiązań bazujących na łączności bezprzewodowej zapewnimy radomskiej starówce najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze kompetencje w zakresie budowy sieci regionalnych na potrzeby jednostek samorządowych potwierdza m.in. koncesja MSWiA na świadczenie usług zabezpieczenia technicznego w zakresie ochrony osób i mienia' – mówi Zbigniew Szyszniewski, dyrektor sieci regionalnych w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley buduje system monitorowania

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.