Crowley buduje system monitorowania

Crowley Data Poland, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg ogłoszony przez Urząd Miasta Radomia na opracowanie i wdrożenie systemu monitorowania wizyjnego starówki. Na terenie Miasta Kazimierzowskiego w ciągu najbliższego roku zostanie zainstalowanych siedem kamer. Kontrakt operatora uwzględnia także montaż urządzeń do odczytu i rejestracji obrazu w miejskim centrum monitoringu.

Pierwszy etap wdrażania systemu monitoringu na obszarze radomskiego Miasta Kazimierzowskiego – instalacja kamery przy ul. Reja – ma zostać zakończony w październiku. Kolejne kamery zostaną założone w ciągu następnego roku. Projekt budowy systemu wizyjnego stanowi jeden z elementów programu 'Przyjazny Radom’ powstałego z inicjatywy władz samorządowych miasta. Obecny system monitoringu wizyjnego Radomia liczy osiemnaście kamer.

'Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do realizacji tego projektu. Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu Crowley w przygotowywaniu rozwiązań bazujących na łączności bezprzewodowej zapewnimy radomskiej starówce najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze kompetencje w zakresie budowy sieci regionalnych na potrzeby jednostek samorządowych potwierdza m.in. koncesja MSWiA na świadczenie usług zabezpieczenia technicznego w zakresie ochrony osób i mienia’ – mówi Zbigniew Szyszniewski, dyrektor sieci regionalnych w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry