Crowley Data Poland wprowadza DIAL-UP

Crowley Data Poland wprowadził nową usługę komutowanego dostępu do Internetu (dial-up). Usługa ta umożliwia zdalny dostęp do Internetu przez łącze telefoniczne. Wszyscy użytkownicy usługi dial-up będą mogli korzystać bez ograniczeń z zasobów sieci Internet za pośrednictwem telefonicznego numeru dostępowego, uzyskując dzięki temu dostęp do poczty elektronicznej i stron www zarówno z biura firmy, jak i z domu. Klienci korzystający z pakietu Premium otrzymają usługę bezpłatnie, natomiast pakiet Standard może być uzupełniony o dial-up poprzez rozszerzenie umowy.

Dostęp do sieci zapewniony jest przez modem pracujący w standardzie V.90 oraz ISDN. W celu zagwarantowania maksymalnego bezpieczeństwa każdy użytkownik usługi otrzyma identyfikator oraz hasło dostępowe, umożliwiające autoryzowany dostęp do sieci DATASTAR.

Obecnie usługa oferowana jest dla abonentów korzystających z dostępu do Internetu w warszawskiej strefie numeracyjnej. W ciągu najbliższych kilku miesięcy skorzystać z niej będą mogli wszyscy Klienci DATASTAR w całej Polsce.

Jakość komutowanego dostępu do Internetu poprzez sieć DATASTAR znacznie przewyższa ustalone na rynku standardy. Szybkość wymiany informacji z międzynarodowymi zasobami Internetu ograniczona jest praktycznie tylko technologicznymi parametrami telefonicznego łącza dostępowego. Kierowanie ruchu Internetowego poprzez własne łącza międzynarodowe DATASTAR sprawia, że klienci otrzymują usługę charakteryzującą się wysoką szybkości przesyłania danych i małymi opóźnieniami transmisji.

„Wprowadzając do naszej oferty powszechnie znaną na rynku usługę komutowanego dostępu do Internetu pragniemy zaoferować naszym klientom jeszcze większą elastyczność w dostępie do sieci, ustanawiając jednocześnie zupełnie nowe standardy jakości klasycznej usługi Internetu przez telefon”. – powiedział Marcin Galwas, dyrektor marketingu Crowley Data Poland.

http://www.datastar.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top