Crowley Data Poland wprowadza nową usługę

Łącze Transmisji Danych (DTL) jest usługą pozwalającą na przesyłanie informacji między dwiema lokalizacjami, z określoną gwarantowaną przepływnością. Ideą rozwiązania jest uniezależnienie oferty od stosowanego przez klienta protokołu transmisji danych. Łącze Transmisji Danych z powodzeniem zastępuje zarówno klasyczne usługi Frame Relay, jak również połączenia odległych geograficznie sieci lokalnych (tzw. Ethernet Bridging).

„Współczesnego Klienta nie interesuje typ urządzenia ani warstwa protokołu – ważne jest by informacje dotarły w sposób szybki i pewny do adresata. Nie chcemy wciągać klientów w rozmowy o szczegółach technologii. Dostarczamy rozwiązania. Problemy techniczne rozwiązują nasi specjaliści. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie produktu elastycznego, działającego efektywnie niezależnie od stosowanych rozwiązań technologicznych. ” – powiedział Marcin Galwas, dyrektor marketingu Crowley Data Poland.

DTL stanowi funkcjonalne rozszerzenie usługi Frame Relay. Realizacja techniczna pozwala na wyjątkowo elastyczną integrację usługi z istniejącą u klienta infrastrukturą teleinformatyczną. Dzięki możliwości zakończenia kilku łączy na jednym interfejsie fizycznym, usługa pozwala efektywną implementację sieci prywatnych realizowanych w drugiej warstwie modelu OSI-RM (realizowanych jako krata połączeń).

Crowley Data Poland wprowadza nową usługę 1

Powyższa opcja może być zarządzana przez klienta, lub przez operatora, w zależności od wybranej konfiguracji.

Informacje techniczne:
ˇ Łącze zestawiane jest w technologii ATM, klasa usługi ATM to VBR
ˇ Dostęp do usługi odbywa się poprzez protokół Frame Relay lub Ethernet. Wybór protokołu jest dokonywany niezależnie dla obu końców połączenia
ˇ Elastyczny dobór interfejsów fizycznych (10BaseT, E1 (G.703), V.35, X.21)

http://www.datastar.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top