Crowley dla Urzędu Marszałkowskiego

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, będzie dostarczał przez rok usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz łącza dostępu do miejskiej sieci VPN do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Operator został wybrany w drodze nieograniczonego przetargu publicznego.

Firma Crowley Data Poland zaproponowała Klientowi łącze szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz łącza dostępowe do miejskiej sieci VPN w Krakowie. Kontrakt został podpisany, jako przedłużenie i rozszerzenie trwającej już współpracy operatora z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego był dwukrotnie nominowany przez Computerworld do nagrody Lidera Informatyki w 2002 i 2003 roku, w uznaniu dla osiągnięć uzyskanych dzięki zastosowaniu technologii informatycznych. Rozwiązania firmy Crowley są integralną częścią przeprowadzonych wdrożeń.

“Zaproponowane przez nas rozwiązania zwiększą sprawność działania połączeń internetowych Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, co umożliwi szybką komunikację w sieci i łatwy dostęp do informacji. Mieliśmy okazję pracować z Urzędem w ubiegłych latach, a dzięki konkurencyjnej ofercie złożonej podczas tegorocznego przetargu będziemy kontynuować i rozwijać naszą współpracę” – mówi Katarzyna Konarska – Wąż, dyrektor Oddziału Południe w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry