Crowley dla Urzędu Marszałkowskiego

Opublikowano: 22 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, będzie dostarczał przez rok usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz łącza dostępu do miejskiej sieci VPN do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Operator został wybrany w drodze nieograniczonego przetargu publicznego.

Firma Crowley Data Poland zaproponowała Klientowi łącze szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz łącza dostępowe do miejskiej sieci VPN w Krakowie. Kontrakt został podpisany, jako przedłużenie i rozszerzenie trwającej już współpracy operatora z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego był dwukrotnie nominowany przez Computerworld do nagrody Lidera Informatyki w 2002 i 2003 roku, w uznaniu dla osiągnięć uzyskanych dzięki zastosowaniu technologii informatycznych. Rozwiązania firmy Crowley są integralną częścią przeprowadzonych wdrożeń.

„Zaproponowane przez nas rozwiązania zwiększą sprawność działania połączeń internetowych Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, co umożliwi szybką komunikację w sieci i łatwy dostęp do informacji. Mieliśmy okazję pracować z Urzędem w ubiegłych latach, a dzięki konkurencyjnej ofercie złożonej podczas tegorocznego przetargu będziemy kontynuować i rozwijać naszą współpracę” – mówi Katarzyna Konarska – Wąż, dyrektor Oddziału Południe w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley dla Urzędu Marszałkowskiego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.