Crowley ma już ponad 2000 klientów

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, obsługuje już ponad 2000 klientów, wśród których przeprowadził ponad 3000 instalacji. W roku 2004 firma pozyskała 735 nowych klientów, co w porównaniu z 2003 rokiem daje wzrost o 63%. Ponadto, w tym okresie Crowley sprzedał 893 usługi (co oznacza wzrost o 52% w stosunku do 2003 r.) oraz przeprowadził 1067 instalacji (wzrost o 54%).

W I kwartale 2005 r. Crowley powiększył swoje portfolio o kolejnych 172 klientów, 197 sprzedanych usług oraz 175 przeprowadzonych instalacji. Sieć Crowley swym zasięgiem pokrywa ok. 80% zurbanizowanych terenów w największych miastach Polski.

Wśród usług świadczonych przez Crowley Data Poland, największym zainteresowaniem cieszy się dostęp do Internetu – korzysta z niego 55,60% klientów. Stale rośnie również liczba zainteresowanych usługami głosowymi operatora, które kupiło już 15,76% odbiorców. Wiele firm wykorzystuje także łącza transmisji danych z protokołem Frame Relay (10,76%) oraz kanały cyfrowe (9,60%) dostarczane przez CDP. Użytkownicy VPN (wirtualnych sieci prywatnych miejskich i międzymiastowych) stanowią ponad 7% ogólnej liczby klientów Crowley. Odbiorcy najczęściej wybierają łącza o przepływności 2 Mb.

‘Coraz więcej klientów obdarza nas swoim zaufaniem. Przekonuje ich do nas wysoka jakość usług, atrakcyjna cena i korzystna oferta. Dzięki stałej rozbudowie naszej sieci oraz współpracy z innymi operatorami, jesteśmy w stanie szybko odpowiadać na stale wzrastające zapotrzebowanie naszych klientów w dziedzinie niezawodnych rozwiązań teleinformatycznych. Ponadto nasze oferty są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Systematycznie uzupełniamy też swoją ofertę o nowe produkty’ – mówi Dariusz Terlecki, dyrektor handlowy Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry