Crowley nalicza co sekundę

Opublikowano: 29 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma Crowley, operator telekomunikacyjny, dostawca technologii dostępu do internetu i transmisji danych w Polsce, będzie naliczał rozmowy w systemie VoIP Kontakt w trybie 1 sekundowym, począwszy od pierwszych 30 sekund po rozpoczęciu połączenia. Zmiana taryfikacji połączeń w usłudze Voice over IP zostanie wprowadzona 1 grudnia 2002 roku. Dodatkowo, Crowley obniża ceny połączeń VoIP nawet do 20%.

Dzięki nowej ofercie każdy klient będzie płacił za rzeczywisty czas zrealizowanego połaczenia. Ponadto, Crowley Data Poland obniża ceny połączeń w niektórych strefach, co oznacza, że połączenia z krajami Unii Europejskiej będą tańsze nawet do 20%. Crowley oferuje także usługę Głosowego VPN, która umożliwia zastosowanie jednej infrastruktury do transmisji danych komputerowych i głosu.

„Wymagania klientów na rynku telekomunikacyjnym są coraz większe, a produkty coraz bardziej wyrafinowane i dostosowane do oczekiwań odbiorców. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na rzeczywiste rozliczanie długości rozmów, co oznacza w praktyce 1 sekundową taryfikację. Taka oferta może gwarantować ogromne oszczędności dla abonentów często korzystających z połączeń telekomunikacyjnych. Cieszy mnie fakt, iż jako pierwsza firma zaproponowaliśmy jednosekundowe naliczanie w usłudze VoIP. Mam nadzieję, że to kolejny fakt, który potwierdza naszą rzetelność i wiarygodność.” – mówi
Jacek Kotur, dyrektor marketingu w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley nalicza co sekundę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.