Crowley podłącza kolejny bank

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, połączył siecią transmisji danych osiem siedzib Górnośląskiego Banku Gospodarczego, znajdujących się w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Gdyni. Dla każdej lokalizacji operator skonfigurował oddzielne połączenie, w zależności od indywidualnych potrzeb oddziałów Klienta. Bank zdecydował się na zakup łączy o gwarantowanej przepustowości 2 Mb/s.

'Współpraca z Crowley Data Poland przyczyni się do podniesienia jakości naszych usług, dzięki usprawnieniu łącz telekomunikacyjnych, zarówno podstawowych, jak i zabezpieczających transmisję danych’ – podkreśla Paweł Ciesielski, Wiceprezes Górnośląskiego Banku Gospodarczego.

Wybrane siedziby i oddziały Górnośląskiego Banku Gospodarczego od połowy września korzystają z usługi bezprzewodowej transmisji danych, oferowanej przez Crowley Data Poland. Podstawową zaletą tego rozwiązania jest elastyczność. Dotyczy to zarówno gwarantowanej szybkości transferu danych, która jest ustalana oddzielnie dla każdego abonenta, a także możliwości doboru protokołów transmisji oraz interfejsów fizycznych. Wszystkie przepływy operatora są realizowane w bezprzewodowej technologii LMDS (Local Multipoint Distribution System).

'Wirtualne Sieci Prywatne (VPN) oferowane przez naszą firmę to usługa dedykowana wielooddziałowym firmom, takim jak Górnośląski Bank Gospodarczy, których działalność wymaga sprawnej i szybkiej komunikacji pomiędzy wszystkimi lokalizacjami, znajdującymi się w obrębie jednego lub wielu miast. Nasze rozwiązania zapewniają stały dostęp do zasobów informacyjnych firmy, integralność i bezpieczeństwo danych oraz dają gwarancję stałej szybkości ich transmisji. Najkrócej możemy zdefiniować VPN jako fragment naszej sieci wydzielony na wyłączny użytek Klienta zamawiającego usługę. Pozwala to na znaczną redukcję kosztów połączeń w przypadku wielu lokalizacji. Mamy nadzieję, że kompleksowy pakiet rozwiązań zaoferowany przez Crowley Data Poland pozwoli Bankowi na efektywne i całościowe korzystanie z zaprojektowanej korporacyjnej sieci transmisji danych’ – mówi Urszula Kruczek, key account manager z Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top