Crowley powitany w Gdańskim Klubie Biznesu

Firma Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, czołowy dostawca technologii bezprzewodowego dostępu do Internetu i transmisji danych w Polsce, została członkiem Gdańskiego Klubu Biznesu. Gdański Klub Biznesu jest dobrowolnym stowarzyszeniem menedżerów, przedsiębiorców i intelektualistów z Pomorza, a jego misją jest aktywizowanie gospodarki regionu, wzajemne wspieranie się w działaniach biznesowych oraz zaangażowanie w rozwój kultury, oświaty i ochrony zdrowia.

Klub skupia czołowe osobistości pomorskiego życia gospodarczego, polityki i kultury. Prowadzi szeroką działalność lobbyingową na rzecz rozwoju gospodarki w regionie i ochrony interesów sektora prywatnego. Organizuje spotkania z przedstawicielami władz samorządowych, krajowych, a także z przedstawicielami potencjalnych inwestorów w rejonie Pomorza. Ściśle współpracuje z wieloma instytucjami gospodarczymi m.in. Polsko-Szwedzką Izbą Gospodarczą.

„Przystąpienie firmy Crowley do Klubu powinno zaowocować lepszą wymianą doświadczeń zawodowych oraz sprawną współpracą w regionie pomorskim. Korzyści naszego przystąpienia do Gdańskiego Klubu Biznesu są obopólne: Klub zyska – jako członka wspierającego – jedną z najważniejszych firm sektora telekomunikacyjnego w regionie. Natomiast dla Crowley’a jest to okazja, aby lepiej poznać potencjalne i obecne potrzeby klientów, a dzięki temu przystosować usługi i ofertę do wymagań poszczególnych odbiorców.” – mówi Mariusz Kuskowski, dyrektor Oddziału Północ w Crowley.
Crowley, kierując się zasadą wzajemnego wspierania się oraz pomocy pomiędzy poszczególnymi członkami Klubu, będzie służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów telekomunikacyjnych innych członków Klubu, skorzysta również z ich sugestii i doświadczeń.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top