Crowley przedluża promocje

Crowley przedłuża do 30 listopada 2002 roku promocję zakupu usługi VoIP Kontakt bez abonamentu. Dzięki niej klienci przez cały okres korzystania z usługi będą ponosić jedynie koszty wykonanych rozmów, bez żadnych opłat dodatkowych.

Crowley wprowadził usługi VoIP do swojej oferty w lipcu br. Usługi te są realizowane za pośrednictwem własnej infrastruktury dostępowej, a całość kosztów integracji systemów u klientów pokrywa Crowley. Dzięki temu mogą oni korzystać z kompleksowej usługi telekomunikacyjnej i zredukować koszty połączeń aż do 40% w przypadku rozmów międzynarodowych i do 20% w połączeniach z abonentami telefonów komórkowych.

Dodatkowo, Crowley oferuje usługę Głosowego VPN, która umożliwia zastosowanie jednej infrastruktury do transmisji danych komputerowych i głosu.

“Nasi Klienci bardzo pozytywnie zareagowali na przygotowaną przez nas promocję. Na ich prośbę wydłużamy zatem okres promocji do 30 listopada. Wiele osób, z którymi rozmawiałem deklarowało chęć skorzystania z naszej usługi właśnie w ciągu najbliższego miesiąca. Wychodzimy zatem naprzeciw ich oczekiwaniom. Elementem naszej polityki troski o klienta jest oferowanie naszym Abonentom produktów na preferencyjnych warunkach – a takim jest VoIP Kontakt bez abonamentu.” – mówi Jacek Kotur, dyrektor marketingu w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry