Crowley przedluża promocje

Opublikowano: 6 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Crowley przedłuża do 30 listopada 2002 roku promocję zakupu usługi VoIP Kontakt bez abonamentu. Dzięki niej klienci przez cały okres korzystania z usługi będą ponosić jedynie koszty wykonanych rozmów, bez żadnych opłat dodatkowych.

Crowley wprowadził usługi VoIP do swojej oferty w lipcu br. Usługi te są realizowane za pośrednictwem własnej infrastruktury dostępowej, a całość kosztów integracji systemów u klientów pokrywa Crowley. Dzięki temu mogą oni korzystać z kompleksowej usługi telekomunikacyjnej i zredukować koszty połączeń aż do 40% w przypadku rozmów międzynarodowych i do 20% w połączeniach z abonentami telefonów komórkowych.

Dodatkowo, Crowley oferuje usługę Głosowego VPN, która umożliwia zastosowanie jednej infrastruktury do transmisji danych komputerowych i głosu.

„Nasi Klienci bardzo pozytywnie zareagowali na przygotowaną przez nas promocję. Na ich prośbę wydłużamy zatem okres promocji do 30 listopada. Wiele osób, z którymi rozmawiałem deklarowało chęć skorzystania z naszej usługi właśnie w ciągu najbliższego miesiąca. Wychodzimy zatem naprzeciw ich oczekiwaniom. Elementem naszej polityki troski o klienta jest oferowanie naszym Abonentom produktów na preferencyjnych warunkach – a takim jest VoIP Kontakt bez abonamentu.” – mówi Jacek Kotur, dyrektor marketingu w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley przedluża promocje

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.